Jaya The Cat (NL)

Here come the drums again! Ska reggae parta postavená kolem bostonského rodáka Goeffa Lagadeca se vrací po dvou letech na táborské letiště. Jaya The Cat působí na scéně bezmála třicet let a v naší kotlině se těší velké popularitě. Brilantní mix reggae a punku s těžko popsatelnu esencí opravdosti zaujme na první poslech a doslova hypnotizuje.

The Road Home (NL)

The Road Home krásně kombinují hardcorové ideály se středoproudou hudbou, která nikoho neurazí. Můžete v nich slyšet jasné a zřetelné odkazy k Bruce Springsteenovi či mladším Gaslight Anthem, ale i celou řadu dalších. V říjnu vydali debutové album Rebel Heart, doporučujeme k poslechu.

Adversity (FR)

Punkrockový projekt čtyř zakladatelů francouzské punk rockové klasiky Bigblast se poprvé představí na Mighty Sounds. Tenhle kvartet hraní vskutku baví. Živá vystoupení si umí zatraceně užít a podium považují za místo, kam hudba patří především. Adversity by se vám mohli zamlouvat, pokud se řadíte k fanouškům Rise Against, na Mighty hrajivších Dead Neck či popovějších Neck Deep.

Nežfaleš (CZ)

Pražská punkrocková klasika Nežfaleš se dala dohromady v roce 2002 a příští rok oslaví patnácté narozeniny. Jak sami kluci říkají, každej víkend za to stál, a tak si, doufejme, ke všem albům, koncertům a klubům k patnáctým narozeninám užijou párty i u nás „na baráku“.

John Wolfhooker (CZ)

Pokud se k vašim uším ještě nedostala hudba John Wolfhooker, zřejmě se někde stala chyba. Tahle parta totiž tahá za struny jako málokdo. Dohromady se John Wolfhooker dali sice teprve v roce 2013, ale od té doby už stihli natočit dvě studiovky a předskočit hromadě skvělých kapel. Pokud mate rádi melodický a technický hardcore nebo promakaný alternativní rock, nenechte si je ujít.

 aktualizováno 30.11.2016