Českými kluby se v průběhu března a dubna proženou kapely, které provází krom pověsti jedněch z nejlepších domácích protagonistů svých žánrů i spousta mýtů a legend o jejich pravověrném rockerství. Rytíři bez bázně a hany se sklony ke všemu dobrýmu i špatnýmu, kteří se vydávají na svou spanilou jízdu, jsou The Unholy Preachers, The Fialky a Prague Conspiracy. Jedná se o naprosto unikátní spojení sil, které rozhodně stojí za to vidět, slyšet a zažít!

Těšit se můžete na živelnou show a sex-appeal Prague Conspiracy. Skupina mistrně vyplňuje díru na scéně a zahání hlad po power pop žánru vycházejícím z kapel jako Blondie, The Sounds ale i kytarových diktátorů jako AD/CD nebo Mötohead. Ostré riffy odlehčuje zpěvačka Aneta a charakteristický zvuk hammondů, které lákají širší publikum dostat se pod tvrdou skořápku.

Další ze skládanky jsou notoricky známí notoři The Fialky, skupina, která už čtrnáct let nezastavila svůj koncertní kolotoč v naprosto jasných kolejích punku 77. Excesy a problémy všeho druhu kapelu sice neopustily, nicméně jejich negativní vliv na koncertní formu ochabl. Parta špinavců vybrousila přes veškeré překážky svou performanci k dokonalosti.

Třetí do party jsou pak speed-rockoví zabijáci The Unholy Preachers, vycházející z těch nejlepších tradic kapel jako The Bones, Hellacopters nebo Turbonegro. Poctivý rock’n’roll, který nejen hrají, ale i žijí, je cítit z každého jejich tónu, do kterého vložili svou duši.

Aktuální info: https://www.facebook.com/mightytour

21.3. Pardubice, Žlutej pes

22.3. Týniště nad Orlicí, Sépie – místo The Fialky vystoupí Rocket Dogz

28.3. Teplice, Božák

29.3. Litoměřice, Baronka

4.4. Plzeň, Pod Lampou

5.4. Karlovy Vary, Slash

11.4. České Budějovice, Velbloud

12.4. Strakonice, Na Křemelce

18.4. Dobříš, Trezor

19.4. Praha, Rock Cafe – jako speciální hosté vystoupí Just For Being

Prague Conspiracy

The Fialky

The Unholy Preachers

 

aktualizováno 7.3.2014