Vans Warped Tour startuje každé léto již neuvěřitelných 17 let a za tu dobu nabídla neskutečně mnoho příběhů na každé ze svých zastávek po severní Americe. Na tour v roce 2010 bylo natočeno 300 hodin záběrů, které daly vzniknout unikátnímu filmu No Room For Rockstars, který si budete moci vychutnat v České premiéře přímo na Mighty Sounds.

Vans Warped Tour si vybudovala na hudební scéně silnou pozici. Zatímco hudební průmysl upadal, Warped Tour rostla a posilovala svůj vliv. Stala se nedílnou součástí punkové scény, symbolem nespoutanosti pro mladou generaci, přesně tak, jak její zakladatel Kevin Lyman chtěl. Zároveň byla Warped Tour vždy odrazovým můstkem pro řadu talentovaných kapel, např. Green Day nebo Blik 182, které se zde potkávaly s legendami jako Pennywise či Bad Religion.

Film No Room For Rockstars, jehož producentem je skejtová legenda Stacy Peralta, mapuje pravdivé příběhy moderního rock’n’nrollové scény. Od mladé kapely hrající na parkovišti a doufající, že je někdo objeví, až po zkušeného stage managera, kterému tour zachrání život. Samozřejmě je všude parádní muzika mimo jiné od Sum 41, Bouncing Souls či již zmiňovaných Pennywise.

Film měl celosvětvou premiéru začátkem jara letošního roku a jde jej již koupit přes iTunes. A nebo si můžete počkat a vychutnat si ho v té nejlepší možné atmosféře, přímo na Mighty Sounds! Zárověn pro vás máme závěrem pomyslnou třešničku na dortu. Vans Warped Tour míří letos do Evropy, konkrétně v listopadu do Londýna, a ve spolupráci se značkou Vans jsme pro vás nachystali soutěž spojenou právě s touto událostí. Brzy se dozvíte více!

Trailer k No Room For Rockstars najdeš tady.

aktualizováno 4.6.2012