Máme pro vás snad poslední špatnou zprávu a zároveň jednu skvělou. Z vážných rodinných důvodů nebude bubeník Bombshell Rocks schopen několik dalších měsíců vystupovat s kapelou. Bohužel se jim nepodařilo v takto krátké době najít náhradníka a proto letos nevystoupí.

Na poslední chvíli se nám však povedl husarský kousek a podařilo se nám domluvit opravdu luxusní německou punkrockovou partu Itchy Poopzkid.

Itchy Poopzkid (DE)

Kapela hraje od roku 2000 a má na kontě 6 dlouhohrajících desek a celou řadu singlů. Nepochopitelně hrají téměř výhradně na území Německa. Se svým nakopnutym punkrockem, který lítá od Social D po Billy Talent by totiž už dávno měli jezdit po celé Evropě a světě. Zároveň jsmě opravdu rádi, že kapely, které hrají takovejma koulema, mají velmi blízko k organizacím jako NGOs, Sea Shepherd, Amnesty International, Peta, Ocean Care nebo Greenpeace. Na Mighty ideální kombinace!

Je opravdu škoda, že na ročník, kde je největší koncentrace kapel podporujících Sea Shepherd, nakonec tato organizace z personálních důvodů nepřijede. Účast však předběžně potvrdili na příští ročník, kdy bychom měli rozjet větší spolupráci.

aktualizováno 24.6.2015