Vlakem

Zdaleka nejjednodušším způsobem, jak se dostat na Mighty Sounds, je dopravit se vlakem na zastávku Tábor – Čápův dvůr, která se nachází přímo u areálu festivalu.  Jízdní řády vlaků včetně cen za dopravu naleznete na IDOSu.

Autem

Tábor leží na mezinárodní silnici E55 asi 90 km jižně od Prahy směrem na České Budějovice. Jakmile přijedete ke kruhovým objezdům mezi Táborem a Sezimovým Ústím, budete navedeni jednoduchým značením přímo k parkovišti festivalu.

Autobusem

Meziměstským autobusem dojeďte na hlavní autobusové nádraží v Táboře. Festivalový areál se nachází asi dva kilometry odtud, můžete ale využít služeb městské hromadné dopravy, kterážto vás k areálu rychle a levně přiblíží (detaily naleznete hned v dalším bodě této sekce).

Jízdní řády vlaků a autobusů včetně cen za dopravu naleznete na IDOSu.

 

V Táboře

MHD

Ať už se dostanete do Tábora jakkoli, můžete využít linek MHD:

  • linky 10, 11, 13 a 17 vás dovezou do zastávky Sídliště Nad Lužnicí. Odtud je to zhruba 1 km do areálu festivalu.
  • linka 50 jede do zastávky Sídliště Nad Lužnicí E55, cca 1 km od areálu festivalu.
  • linky 15 a 16 jedou do zastávky Tesco. Vzdálenost cca 1 km od areálu.

Intervaly autobusů do/ze zastávky Sídliště nad Lužnicí jsou dle denní doby většinou mezi 5 a 20 minutami. Při hledání spojů městské hromadné dopravy dávejte pozor na prázdninový provoz. Jízdní řády naleznete zde – sledujte linky směr Sídliště nad Lužnicí.

Pro pohodlné zakoupení jízdenky na MHD v Táboře on-line využijte aplikace Sejf.

Taxi

Alternativou k přesunu v rámci Tábora je taxi. Mighty Sounds doporučuje službu Taxi Tábor David Bárta,

TAXI Tábor – nonstop
+420 777 262 530
+420 725 800 700

Na kole

Vítáme návštěvníky, kteří přijedou kolmo. Máme pro ně u vchodu do stanového městečka připravenou oplocenou, osvětlenou a hlídanou úschovnu na kola, která zároveň slouží jako uschovna motorek a je součástí klasické úschovny cenných předmětů. Za ohlídání ekologického dopravního prostředku vybíráme 200,- Kč na celý festival.