Domácnost provoněná purpurou a františkem, z rádia se linou koledy, stromeček nazdobenej v oldschoolým stylu slaměnejma ozdobama, zabalený hory dárků pro členy rodiny a bližní, vana plná bramborovýho salátu, na obalenýho třeboňskýho kapra čeká už jen friťák, vosí hnízda (do kterejch se dostalo kapánek víc rumu) se vyjímaj vedle lineckýho u štědrovečerní tabule, olovo nachystaný, jmelí visí nad dveřma a za oknama ladovská zima, která připomíná blížící se půlnoční. Rurální ideál zapadlýho vlastence. Abychom přispěli všeobecný atmosféře radosti a míru, vyhlašujeme tři výherce naší adventní soutěže, který nám poslali nejvtipnější předsevzetí do novýho roku.

    • výherce III – tričko Mighty Sounds, A1 plakát, samolepky, placky, pětilitr soudek Budweiser Budvar:

    Stanislav: Už nikdy nebudu v podroušeném stavu vařit párky v rychlovarné konvici… To kafe pak nechutná nic moc.

    • výherce II – mikina Mighty Sounds, tričko MS, A1 plakát, samolepky, placky, exkluzivní balení 24 0,33 piv Budweiser Budvar dvanáctky:

    Messix: Už nikdy se neprobudím nahý u tchyně v v ložnici a nebudu se ptát, kde to jsem a proč nemám trenky.

  • výherce I – 2 lístky na Mighty Sounds 2013, tričko MS, A1 plakát, exkluzivní balení 24 0,33 piv Budweiser Budvar dvanáctky:

Tomáš: Posielam moje tohoročné predsavzatie – mám už hodne dlho frajerku, ktorá mi veľmi „nenápadne“ naznačuje, že by chcela svadbu. Ja som trošku váhal, ale aj tak som sa rozhodol (zavážilo aj to, že som našiel darček k Vianociam – dvojplatňový palacinkovač), že si ju „předse vemu“, takže toť moje „předsevzetí“.

Gratulujeme vítězům, Stanislavovi a Messixovi bychom chtěli popřát, aby se jim podařilo vyvarovat se popsaným situacím, ač to nebude jednoduché. Tomášovi přejeme všechno dobré do nového svazku a v souladu se soutěží věnujeme dva lístky na nadchazející ročník Mighty Sounds, aby byl honeymoon opravdu nezapomenutelný. Výherce kontaktujeme e-mailem, všem ostatním děkujeme za účast a snahu – vaše odpovědi nám zpříjemnily předvánoční mumraj.

aktualizováno 24.12.2012