For ENG – scroll down

Není lepší moment koupit vstupenky na Mighty Sounds 2023 a zároveň prozkoumat Mightyshop.cz, než teď! Pořiď si od 1. do 15. prosince 2022 vstupenku nebo vstupenky na Mighty Sounds vol. 17 (pouze přes náš nákupní formulář „Mighty ticket“ na https://www.mightysounds.cz/vstupenky/mighty-sounds/) a dostaneš báječnou slevu 35% na všechno na mightyshop.cz.

Všichni víme, že zážitek je nejlepší dárek, to je jasná věc. Takže koupit vstupenku (ať už jako dárek pro sebe nebo pro někoho dalšího), se vyloženě nabízí.  Ale teď jsme se rozhodli udělat něco, co moc neděláváme – vybídnout vás k nákupu na Mightyshop.cz slevou 35%. Nám to tam leží a vás nebo vaše blízké to může potěšit.

Po nákupu vstupenky si jednoduše počkejte na slevový kód na 35% (přijde mailem) a hurá na mightyshop.cz vybírat triko, mikinu, čepici, šaty, legíny, tašku, lahev na vodu, brýle, triko, mikinu, to už jsme vlastně říkali, prostě skvělý dárky v epesních designech. Všechno jsou to limitované edice, o vytříbené kvalitě materiálů nemluvě.

No a nezapomínejme, že nejlepší dárky stejně člověk koupí sám sobě… Tak od 1. do 15. prosince 2023 si tuhle příležitost nenech utéct.

ENG//

There’s no better time to buy tickets to Mighty Sounds 2023 and explore Mightyshop.com at the same time than now! Get your Mighty Sounds Vol. 17 ticket(s) from December 1-15, 2022, and get a fabulous 35% discount on everything at mightyshop.cz. This offer is valid only for purchases through our Mighty Ticket Form at https://www.mightysounds.cz/vstupenky/mighty-sounds/.

An experience is the best gift, that’s for sure. So buying a ticket as a gift for yourself or someone else is an obvious move. But now we’ve decided to do something exceptional for us – in addition, we encourage you to buy at Mightyshop.com at 35% off. The stock has piled up, and gear might make you or your loved ones happy.

After buying your ticket online, await an email with the 35% discount code. Got it? Hurray to https://www.mightyshop.cz/en/ to pick up a t-shirt, sweatshirt, hat, dress, leggings, bag, water bottle, glasses, and sweatshirt – we already said all that, simply great gifts in epic designs. Only limited editions, not to mention the exquisite quality of the materials.

And let’s remember that the best gifts are the ones you buy for yourself anyway…So don’t let this chance pass you by from December 1 to 15, 2022.