H2O (USA)

Hardcore, skateboard a srdce na správným místě. Toby Morse, frontman H2O, stejně jako celá kapela hudbou žije, a je to sakra znát. H2O se dali dohromady v roce 1993 pod vlivem straight edge a skateboardové subkultury. Velmi rychle se stali modlou snad každého fanouška newyorského hardcoru devadesátých let. Toby Morse začínal jako roadie se Sick Of It All, později se na tour občas ke kapele připojil v přídavcích a zpíval backvokály, jednou jí dokonce předskočil s vlastní písničkou „My Love Is Real“. Reakce publika ho přesvědčila, aby si založil vlastní kapelu. H20 do dnešní doby natočili 7 elpíček, poslední se jmenuje „Use Yor Voice“. H2O rozhodně nejsou jen hudba. Kapela reprezentuje hardcorové ideály, které jí zůstaly z dob jejího vzniku. Pokud máte rádi přímočarej oldschool hardcore punk, nastražte uši, kluci se po několika letech vrací zpátky do Tábora.

web wiki  facebook youtube lastfm twitter instagram myspace   bandcamp

Crowned Kings (AUS)

Pětičlenná parta z Melbourne valí krutopřísnej hardcore metal. Jejich show jsou pevný v základech a překypující energií. Fanoušci si vždy žádají přídavky. S debutem „Wise Guy“ projeli Crowned Kings svou rodnou Austrálii, následovalo asijské turné, kde odehráli 13 koncertů v sedmi zemích za tři týdny. Druhé album „Forked Road“ z roku 2014 natočili v L.A. a produkoval jej Nick Jett z Terror. Album zmasteroval Matt Hyde, který se podepsal na masterech Slayer nebo Hatebreed a vnesl do alba mnohem více metalu a agresivního hardcoru. Kapela potěší fanoušky valivého hardcoru se silně metalovou příchutí.

facebook  myspace  youtube  twitter   lastfm        

P.O.BOX (FR)

Skapunková parta P.O.Box z francouzského Nancy není na starém kontinentu žádným nováčkem. Za 16 let stihli P.O.Box projezdit krom celé Evropy také Kanadu nebo Japonsko. Se svým luxusním mixem ska, punku a někdy i metalu udělají určitě radost všem fanouškům kapel jako Big D And The Kids Table, Catch 22, Authority Zero nebo i Against Me. Jsou vyhlášení především svými živelnými show, tu na Mighty Sounds si určitě nenechte ujít!

web  facebook  twiter myspace  youtube bandcamp  last fm 

 aktualizováno 18.1.2017