Get The Shot (CAN)

Get The Shot, parta z kanadského Quebecu, vznikla hlavně díky silné potřebě vykřičet svoji zuřivost do celého světa. Výsledkem je temperamentní a nabušený hardcore, který odráží nespokojenost mládí. Namíchej zvuk Strife či Ringworm, do kotlíku přisypej trochu osmdesátkového thrash metalu a trochu nasranosti a máš před sebou tuhle parádu. Žádná móda, žádné ozdobičky, žádný kecy. Jak o sobě říkají sami kluci, Get The Shot je o hněvu vůči světu jako krutému místu, ve kterém žijeme.

Polemic (SK)

Slovenská ska reggae ikona už na Mighty Sounds vystoupila několikrát. Po roční pauze se vrací zpátky s nehynoucími hity, které by neznal opravdu jen málokdo. Více než 25 let na scéně, sedm desek, nespočet koncertů doma i v zahraničí a především pořádně nadupaná živá vystoupení, to jsou Polemic!

Totální nasazení

Totální nasazení, nebo chcete-li Totáči, taktéž nejsou žádnými nováčky ani na Mighty Sounds a už vůbec na české punkové scéně, kde brzy oslaví třicet let v sálu velké Lucerny. Jak se zdá nejen ze sociálních sítí, tahle parta ze Slaného nezná odpočinek, je neustále na cestách, objíždí kluby i festivaly, sype z rukávu videa jedno za druhým a je po všech směrech velmi aktivní. Pokud máte rádi přímočarý melodický punkrock z českých luhů a hájů, tady ho máte!

Spanish Love Songs (USA)

Tohle je přesně kapela, která na Mighty sedne jako prdel na hrnec. Ultra melodický punkrock s naléhavým vokálem spadající do škatulky kapel jako jsou Gaslight Anthem, Hot Water Music, Bouncing Souls či třeba Menzingers vás osvěží, tak ho v žádném případě na 16. ročníku nezmeškejte.

Rotting Out (USA)

Losangelská mlátička s oblibou servíruje poctivý a syrový hardcore, ze kterého se kroutí nehty na nohou! Dohromady se dali už v roce 2007, ale v letech 2015-2018 měli pauzu, takže teď dohánějí, co zanedbali – a to tak, že pěkně z ostra.