FVTVRE (CZ)

Pořád ještě čerstvá záležitost na domácí scéně vyvolala svým příchodem na podzim 2017 hodně velké haló. Rozhodně bylo proč, protože hc punk v podání členů Sunshine, The Prostitutes, Clue a Wild Tides stojí za to. Jsme proto rádi, že je máme i na Mighty Sounds.

Krang (CZ)

Nejvýraznější jméno tuzemského skatepunku dorazilo z Dimenze X teprve před čtyřmi lety, ale Krang nezahálejí. Jedna placka je venku a druhá se chystá na rok 2018. V plánu je turné po Mexiku, Americe, Japonsku, Izraeli a spousta dalšího a rychle rostoucí fanouškovská základna mluví za vše.

Burning Steps (CZ)

Jak sami tvrdí: „Punková kapela z Mostu v severních Čechách. Žádnej mainstream, žádná xenofobie, žádný kecy. Hrajeme hardcore punkovou subkulturou nakopnutej rock’n’roll (ať už to znamená cokoliv) a to způsobem, jakým se nám zachce. Zároveň zpíváme a říkáme věci, který vás můžou šokovat nebo vyloženě urazit. Jestli se vám to nelíbí, je nám to srdečně jedno.“ Minulý rok to klukům nevyšlo, při nakládání věcí do auta si bubeník bloknul záda a místo na Mighty jel do nemocnice. Doufáme, že tenhle rok na sebe Burning Steps dají větší pozor. Tento čtvrtek mimochodem křtí benefiční splitko v Underdogs, kde byste neměli chybět!

Homesick (CZ)

Každý rok se snažíme vytáhnout na festival i žánrové pecky mezi mladými kapelami, což Homesick rozhodně jsou. Melodický hardcore z Prahy má za sebou dva roky čilého koncertování a 2 EPčka. Homesick jedou luxusní mix hardcore, pop punku a punku rocku.