Jak už jste na Mighty Sounds nejspíše zvyklí, v nabídce jídla dbáme na to, aby v průběhu festivalu vaše chuťové buňky nestrádaly. Gastro stánky, dodavatele a food trucky vybíráme po celý rok a už teď je jasné, že i letos se máte na co těšit. Postupně vám jich několik představíme. Dnes se připravte na pořádný “Dog’n’’Roll” a nechte se zlákat přímo jeho majiteli:

„Skvělý festival jako je Mighty Sounds si žádá i skvělé jídlo, a proto letos můžete najít náš food truck přímo v areálu festivalu a stánek stejně jako v loňském roce u autokempu. Připravujeme pro vás speciální Mighty menu, ve kterém nebudou chybět naše gourmet hot dogs, domácí krokety a naše úplná novinka Chicken Mc’Mayor – nakládané smažené kuře v podmáslí a madras curry těstíčku, avocado créma, salsa z uzených rajčat, a to vše v naší briošce. Samozřejmě myslíme i na naše přátele nemasožravce.

Ve stánku pak pro vás chystáme snídaňové sandwiche, energetický nášup v podobě lívanců, poctivou silnou česnečku a domácí limonády na osvěžení. K snídani vám samozřemě budeme hrát dobrou muziku, abychom vás naladili, než se otevřou brány festivalu. Těšíme se na vás a na Mighty Sounds, tak se stavte na něco dobrého nebo třeba jen na pokec! Váš Dog’n’Roll Food truck.“