Další porce informací o tom, jaké pochutiny bude možné nalézt v areálu festivalu Mighty Sounds v roce 2019, je tu. Nejen pro všechny vegany a vegetariány bude vařit Bystrý králík – jeho za léta vyladěné pokrmy si nenechte ujít, ať už do zmíněných skupin patříte nebo ne:

„Stejně jako v předchozích ročnících můžou všichni návštěvníci festivalu přijít ochutnat náš lahodný veganský hotdog. Know how je skvělý páreček bez jakýchkoliv chemických přísad z rostlinné bílkoviny, dochucený směsí koření a bylinek, poctivá mělnická houstička bez živočišných emulgátorů, karamelizovaná cibulka z polabí a dva druhy vychucených omáček. Společně z pravou znojemskou okurkou vše tvoří nezapomenutelný zážitek, který vás donutí přijít si ještě pro další.

Naší novinkou byly loňský rok veganské summer rolls, které výborně osvěží v horkém festivalovém dni a dodají energii před další pařbou.

Naší stálicí je pak nejlepší vietnamská polévka Pho, jakou si ve vegošské verzi můžete dopřát. Nejenom že vás vytáhne z pekelné kocoviny po včerejším mejdanu a díky domácímu nakládanému česneku a chilli zdezinfikuje útroby i těm nejnáročnějším punkáčům; zároveň vám poctivý zeleninový vývar vlije do žil úplně novou krev pro zbytek náročného dne.

Budeme se na vás těšit opět u našeho stánku.“

Bystrý králík Mělník
Veganské bistro