Nechte se navnadit na to, co můžete letos na Mighty ochutnat! Jako už tradičně vás zvou přímo majitelé, tentokrát Avocado Bistra, kteří z avokáda umí vytvořit ledacos dobrého:

„Jsme první Avokádové Bistro v ČR a servírujeme něco, co je snad příliš krásné na to, aby to bylo k jídlu. Můžete se těšit na avokádovou show, která bude přímo před vámi. Jezdíme po celé České republice na food festivaly, hudební festivaly a na zimu plánujeme otevřít pobočku v Praze. Chceme se pohybovat mezi skvělými lidmi, poslouchat dobrou hudbu a užít si každou akci, na kterou dorazíme, a to je ten důvod, proč jedeme zrovna na Mighty Sounds. Bude to super.

Můžete se těšit na náš slavný Avocado Hummus Bread (avokádový chlebíček s hummusem, jedlými květy a výhonky řeřichy), Poké Bowls s avokádem, šťavnatým mangem, edamame sojovými boby, okurkou a čerstvým tuňákem či lososem. Nebo na Guacamole cheese sandwich s hovězím masem. Zapíjet to všechno můžete naším drinkem Avochino (domácí zelený ledový čaj). Sledujte nás na našich sociálních sítích instagram: @avocado_bistro fb: Avocado Bistro.

Těšíme se na Vás.
Avokádo Team.“