Třetí novinkou k představení v rámci letošního stravování na Mighty je další Food Truck s perfektní domácí pastou, připravovanou přímo před vámi. Níže si můžete přečíst na co vás zve Pasta Truck:

„Jste už přejezení burgerů, párků nebo langošů? Tak to je čas zavítat k nám na kvalitní domácí těstoviny. Žádná převařená kolínka nebo špagety s kečupem. Těstoviny si sami vyrábíme z hodnotných surovin a podáváme je s omáčkami, které vám připomenou dovolenou v Itálii.

V našem sortimentu najdete fettuccine, spaghetti nebo třeba fusilli, ke kterým vám nabídneme omáčky jak masové, tak vegeteriánské, ale i veganské. U nás si zkrátka přijde na své každý. Samozřejmostí je dochucení pravým italským parmazánem. Přímo na místě ve food trucku budeme mít stroj na těstoviny, takže o čerstvost a množství se není třeba bát.

Pro ty, které honí mlsná, máme připraveny různé druhy domácích poctivých sušenek. Ty mimo jiné dodáváme i do kaváren a na místech, kam jezdíme prodávat pravidelně jsou už naše sušenky vyhlášené.

Však přijďte se přesvědčit sami a k hudebnímu přidejte i chuťový zážitek!“

https://www.facebook.com/pastatruckbrno

https://www.instagram.com/pastatruckbrno