Mighty Sounds 2016 a nabídka jídla – díl třetí: Veganz.cz, Puro, Paella, Bystrý králík a Raw Deli

For ENG – Scroll down

Už se vám sbíhají sliny? Pokračujeme v seriálu představování delikates, které můžete na Mighty Sounds ochutnat. Kromě toho, co jsme vyzdvihli v prvním a v druhém díle o jídle na Mighty, bychom vám rádi představili naši exkluzivní nabídku vegetariánského a veganského jídla.

Vypadá to, že takovou nabídku jako letos jsme pro vegany na Mighty ještě neměli. Kromě našeho doporučení, které dáváme všem dodavatelům – mějte v nabídce také verzi pokrmu pro vegetariány a případně vegany, ať mají z čeho vybírat – se letos objeví přibližně pět čistě veganských provozů a každý s odlišným sortimentem. Tuto nabídku ocení jistě i ostatní návštěvníci než jen vegani a vegetariáni.

 

Těšit se můžete na Veganz.czkteří přivezou na festival skvělý stánek s kokosovou zmrzlinou, jenž na Mighty už jednou sklidil velký úspěch. Vřele doporučujeme každému, aby tuhle dobrotu zkusil.

 

Kromě nich se objeví také populární pražské bistro PURO z Vinohrad, dále se pak můžete těšit na typický španělský pokrm Paella, který bude připravován na originální 1.3 metru velké pánvi přímo před vámi a vařit se bude právě ve veganské verzi.

Pro letošní ročník jsme také domluvili účast restaurace Bystrý králík z Mělníka, kteří budou každý den připravovat jinou verzi polévky a hlavního jídla. Nabídnou i nějakou tu rychlovku k pivu, například vegan hot dog.

 

V neposlední řadě se letos historicky poprvé objeví také strava pro všechny raw nadšence. Raw stravu zajistí Raw Delikterá má v současné době v centru Prahy dvě prodejny, kde nabízí denně čerstvé, zastudena lisované šťávy, hlavní chody, polévky a trvanlivé produkty, a dále se specializují na výrobu raw čokolády. Podobný sortiment se chystají přivézt také na letošní ročník Mighty Sounds. Takže kdo nerad překračuje 42 °C, má letos jistotu, že i o něj bude postaráno.

To ale zdaleka není všechno – novinky postupně přidáváme i na náš facebook, tak ho sledujte.

 

Vidíme se na Mighty a dobrou chuť!

ENG:

Mighty Food 2016, Vol. 3: Veganz.cz, Puro, Paella, Bystrý králík and Raw Deli

Here’s another sequel in our Mighty Sounds food parade. On top of what we already talked about in the first and second pieces on Mighty Food, we would like to introduce our exclusive selection of vegetarian and vegan foods.

It seems that this year’s Mighty Sounds will be an unprecedented feast for vegans. Apart from vegetarian and vegan alternatives being available in almost all food stalls (we recommend all our suppliers to always have vegetarian and vegan varieties so that there’s a lot to choose from), this edition will have about five purely vegan vendors, each with a different type of food. We’re sure that many people will appreciate this – not just vegans and vegetarians.

For the second time we are happy to announce Veganz.cz with their great coconut ice cream, which was a great success last year. We strongly encourage you to taste this divine creation! You can look forward to the popular snack bar PURO from Prague’s Vinohrady, and also a vegan variety of the traditional Spanish dish Paella, which will be prepared right in front of you on an authentic frying pan, 1.3 meters wide. This year we’re also welcoming the Bystrý králík restaurant from Mělník. They will be serving a different soup and a different hot meal every day, and their offer will also include quick snacks that go well with beer, such as vegan hot dogs. For the first time in the Mighty Sounds history, we are proud to present a vendor fully dedicated to raw food enthusiasts: in its two restaurants in the centre of Prague, Raw Deli serve raw soups, main dishes, cold-pressed juices and non-perishable foods, and their specialty is house-made raw chocolate. They are planning to bring a similar range of foods to Mighty Sounds, so if you don’t feel like going over 42 °C, don’t worry – these guys will take care of you

We’ve already introduced quite a few great food vendors, but the list is far from complete! If you want to be really up-to-date on Mighty Food news, follow our Facebook page.

See you at Mighty Sounds… and bon appétit!

aktualizováno 20.6.2016