For English scroll down

Festival není jen o hudbě a pití, ale nedílnou součástí je také nabídka jídla. Snažíme se od začátku, aby nabídka byla co nejpestřejší a zahrnovala od „festivalové klasiky“ přes novinky až po speciální stánky, které nabízejí aktuální trendy v jídle nebo exotické pokrmy či vyhovují svým sortimentem návštěvníkům, kteří mají vlastní stravovací návyky. Mighty team má docela mlsný jazýček a tak nám opravdu záleží jaké jídlo na festivale pro vás bude. Koneckonců do stánků se během festivalu chodíme najíst také.

Na co se letos na festivale můžete těšit?

Seladon na cestě

Základ určitě tvoří ti, kdo jezdí na Mighty pravidelně už 8 let či více a sami je dobře znáte. V kempu můžete určitě počítat s velkou kavárnou Seladon na cestě se širokou snídaňovou nabídkou a otevírací dobou, která uspokojí ty, kteří jdou zrovna spát, i ty, kteří právě vstávají. S nabídkou kávy od nich se pak setkáte i v areálu. Seladon jezdí na Mighty Sounds už od prvního ročníku a snídaně neustále ladí na základě vašich reakcí.

GraNuja catering

Pestrou nabídku určitě naleznete také u našeho oblíbeného a dlouholetého spolupracovníka GraNuja catering, kde najdete širokou nabídku pizzy, panini a také chutného Mexika. V jiné části areálu vám pak GraNuja připraví skvělé palačinky ve sladké i slané variantě. Samozřejmostí je vegetariánská verze a také minimálně jedno jídlo od každého druhu v jejich sortimentu pak ve veganské verzi.

Čerstvá pasta

Dalším prověřeným stánkem původně objeveným na farmářském trhu je výrobce těstovin Čerstvá pastaTen už několik sezón přímo před vámi připraví chutnou pastu s domácí omáčkou či pestem. Jejich nabídka rovněž myslí na vegetariány.

 

A to zdaleka není všechno – další porci informací o jídle na Mighty Sounds dodáme příští týden.

 

Vidíme se na Mighty a dobrou chuť!

//

Mighty Food 2016, Vol. 1: Seladon na cestě, GraNuja Catering, Čerstvá pasta

 

There’s more to a festival than music and drinks – a good festival shouldn’t forget about good food! From the very start we have been trying to make Mighty Food as rich and diverse as possible, from popular festival staples to less usual eats, so we also like to include vendors who specialize in various trendy or exotic meals or cater to visitors with specific eating habits. We at the Mighty Sounds team are picky eaters ourselves, so we really care about the food that’s available at the festival. After all, we’re going to be eating it too!

So what can you expect this year? Of course, there will be a safety net of our good old reliable vendors who have been with us for 8 or more years. You probably know them well! When you’re in the campsite, don’t forget to stop at the spacious Seladon na cestě café, with their extensive breakfast menu and opening hours suited to early birds as well as those getting “home” late. Their coffee will be served in the festival area as well. Seladon have been with Mighty Sounds since the first edition, but every year they fine-tune their breakfast menu to your tastes and feedback. Another popular and time-tested vendor is GraNuja catering. They offer a wide selection of pizza, panini and some tasty Mexican eats. In another part of the area, GraNuja will be flipping and serving delicious sweet or savoury pancakes. Needless to say, vegetarian versions of all meals and at least one vegan version of each type of meal will be available as well. Another faithful Mighty vendor is Čerstvá pasta. We first discovered these pasta makers at a farmer’s market, and since then they have prepared many bowls of fresh, tasty pasta with house-made sauce and pesto right in front of the customers at several editions of Mighty Sounds. They also welcome vegetarians.

 

There’s much more to come – we will reveal more about Mighty Food next week!

 

See you at Mighty Sounds… and bon appétit!

aktualizováno 16.5.2016