Jako každoročně se na Mighty můžete těšit i na pestrý mimohudební program. Ani v tomto roce nebudou chybět zápasy ve fotbalu a nohejbalu. Odreagovat se budete moct i u tradiční finské hry Möllky nebo původem vikingské hry Kubb. K dispozici bude ovšem i ping-pong, badminton nebo pétanque.

Za ty roky, kdy pořádáme festival, jsme si zvykli na přítomnost Vans mini rampy, na které budou probíhat skateboardové i bmx exhibice v konkrétních hodinách. Novinkou v tomto roce ovšem bude i možnost zapůjčení skateboardu nebo jízda s lektorem od Ambassadors. Exhibice jsme pro vás připravili na pátek v 19:00, v sobotu v 15:00 a 19:00 a stejně tak v neděli v 15:00 a 19:00.

V areálu naleznete i několikametrovou Graffiti stěnu od léty prověřené partičky Graffneck. Exhibici, workshop a možnost si něco nastříkat sprejem budete mít v sobotu v časech 14:00 – 19:00.

Nebude chybět ani Fireshow, která se odehraje každý večer v nočních hodinách festivalu v prostorech areálu. Sledujte ohně a užijte si dechberoucí podívanou!