FestiTent: comfort of ready-to-use camping spots at Mighty Sounds 2017

(for English scroll down)

Zapomeňte na zmatky na parkovišti, nošení těžkého kempingového náčiní ke vstupu a boj s komplikovanou stavbou stanu. Prostě si přivezte jen to nejdůležitější a užívejte si festival od prvního momentu – bez starostí! FestiTent pronajímá předem připravené stany na festivalech. Svoje místo navíc budete mít rezervované a jisté, ať dorazíte kdykoli.

Rádi byste si při festivalovém dobrodružství dopřáli trochu pohodlí navíc? Podívejte se, jaké balíčky pro zpříjemnění pobytu má FestiTent k dispozici.

Můžete si rezervovat stan sami pro sebe nebo pro dvě osoby, můžete se i domluvit s přáteli a vybrat si stan pro čtyři. Pokud nedáte dopustit na svůj spacák, není problém, ale kdo chce, může si pronajmout i ten, případně si dopřát luxus v podobě nafukovací matrace.

Všechny informace o cenách a prodej voucherů najdete na stránkách FestiTentu.

Proč si rezervovat FestiTent?

100% záruka místa na stan

Není třeba mít kempingové vybavení

Žádný boj o místa

Registrace možná 24 hodin denně

Kempování bez stresu – přivezete si pouze to nejnutnější

ENGLISH:

FestiTent rents out ready-to-use camping spots on festivals. Forget about the hassle in the car park, dragging your camping gear to the entrance or the fight with your tricky tent. Just bring your ‘festival essentials’ and enjoy your festival happening from the moment you arrive, Easy and Relaxed!

Are you looking to add a little bit of extra comfort to your camping adventure? Check out which packages are available to make your festival experience even more pleasant!

Why book a FestiTent?

100% guaranteed camping spot

No need to drag all your camping gear

No need to fight over space

24h/24h check-in

No camping stress, only bring your festival essentials

Mighty Sounds