Fast Food Orchestra (CZ)

Mighty stálice Fast Food Orchestra se, jak někteří z vás již tuší, vrátí i v roce 2018. Kluci letos oslaví dvacáté narozeniny, takže chystají mnohá překvapení. Na svém kontě mají osm desek, z nichž poslední s názvem Struny vyšla na podzim 2017 a ke které kluci odjeli koncertní tour po celé republice.

Xavier Baumaxa (CZ)

Litvínovský rodák Xavi se po letech vrací na Mighty Sounds. Pamětníci si jistě vybaví, že poprvé u nás vystoupil na prvním ročníku, tedy před třinácti lety, a od té doby ušel dlouhou cestu. Svérázný písničkář s peckama, které chytnou za srdce, a texty, které umí kousnout i rozesmát, dnes patří k těm, které není nutno dlouze představovat. Těšte se na vystoupení, kterému rozhodně nebude chybět jeho specifický smysl pro humor.

Cheers! (CZ)

Plzeňská folkpunková sebranka se vrací na Mighty Sounds! Po bok již zveřejněných The Rumjacks, The Dreadnoughts, The Mahones a dalších se tak řadí i jedna ze žánrových špiček tuzemských. Tihle pivem a Irskem nasáklí bardi navíc přiváží nové album Daily Bread, které jen potvrdilo jejich místo mezi zmíněnými služebně staršími kolegy.

Mr. Loco (CZ)

Mezinárodní kapela Mr. Loco byla zformována koncem roku 2010 kolem frontmana Filipa Flussera (ex Temperamento, Luca Brasi, Artery), jehož kořeny sahají až na Balkán. Kapela originálním způsobem kombinuje balkánský folklór okořeněný prvky latiny, reggae, ska i hip hopu. Dechovou sekci reprezentuje peruánský multiinstrumentalista Vlado Urlich. Na basu a kontrabas hraje mexický harcovník Luis (Jachu) Franco. Rytmickou sekci doplňuje zkušený mexicky bubeník Omar Rojas a na perkuse neméně zdatný Carlo Zegarra. Tato horkokrevná kapela vás nabije pozitivní energií a s lehkostí na vás přenese letní pohodovou atmosféru.