Fast Food Orchestra

Dvacet let na scéně, tentokrát míří na Mighty s rozpracovaným materiálem na novou desku, která bude narozdíl od těch předchozích kompletně v čestině a vyjde na podzim 2017. Na Mighty kluci chystají speciální set starých i nových dupaček. Poslední deska dostala jméno Zen a byť se to zdá neuvěřitelné, vyšla před necelými třemi roky.

web facebook twitter instagram lastfm youtube

Plus Minus (SK)

Je tomu už pár let, kdy Plus Minus na Mighty vystoupili, a třináctý ročník si vyloženě žádá repete. Kluci se dali dohromady na přelomu let 1999 a 2000 a debutovali deskou „133“, která vyšla na Universalu (!). Rychlý a poctivý melodický punkrock s přesahy do hardcoru, to všechno pěkně poslovensky. Užijte si jejich reunion.

web facebook

Prague Conspiracy

Další stálice se svým rock‘n’rollovým nářezem zpátky v Táboře. Stejně jako u FFO to asi nikoho zvlášť nepřekvapí. Zatím poslední deska Prague Conspiracy dostala jméno Inner Game a s tou kapela už nějakej pátek objíždí kluby a festivaly.

web  facebook  youtube twitter 

Circus Brothers

Kapela Circus Brothers vznikla oddělením většiny členů původní kapely Circus Problem. Navazuje na to nejlepší z dobře známé tvorby a přináší nový posun, který fanouškům přinese další nezapomenutelné disco-balkan mejdany, jak byli zvyklí doposud. Na ulici, v klubech i na pódiích festivalů baví tisíce fanoušků a nechávají za sebou koncerty protančené až do ranních hodin. S neuvěřitelnou energií a rychlostí zahraný disco-balkan kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. To, co jste znali doposud, je minulostí. Přichází noví, nezadržitelní a nepřehlédnutelní Circus Brothers!

facebook

Burning Steps

Punková kapela z Mostu v severních Čechách. Žádnej mainstream, žádná xenofobie, žádný kecy. Hrajeme hardcore punkovou subkulturou nakopnutej rock’n’roll (ať už to znamená cokoliv) a to způsobem, jakým se nám zachce. Zároveň zpíváme a říkáme věci, který vás můžou šokovat nebo vyloženě urazit. Jestli se vám to nelíbí, je nám to srdečně jedno. Uvidíme se na Mighty! 

facebook