Možná jste si všimli, možná ne, ale Mighty Freezine, kterej nedávno oslavil jubilejní 40. číslo, prošel v posledních několika měsících celkem zásadní revitalizací. Nabrali jsme nový autory, někteří staří přestali tolik zevlovat, ale hlavně jsme trošku rozšířili záběr a zavedli nový pravidelný rubriky. Vzhledem k tomu, že nám ale absolutně chybí jakekejkoli feedback, tak víme prd, jestli se vám takhle Freezine líbí, jestli ho vůbec čtete, a tak dále.

Proto jsme se rozhodli udělat malou anketu, a protože je pro nás maximálně důležitý, aby se zúčastnilo co možná nejvíc respondentů, neváhali jsme přihodit do placu 5 lístků a 5 triček jakožto motivaci k tomu, abyste strávili pár minut vyplněním krátkýho dotazníku. Bohužel, potřebujeme v první řadě konstruktivní kritiku, takže nebudem odměňovat ty z vás, který nám budou nejvíc mazat med kolem huby, ale výherce jednoduše vylosujeme.

S ohledem na naši politiku lístky jen tak nerozdávat, budiž toto jedna z posledních šancí, jak si užít letošní Mighty Sounds zcela gratis,  navíc hlavní cenou bude lístek včetně Camp Village DeLuxe!

Šance na výhru jsou vcelku slušné, nehledě na to, že nám pomůžete, abychom Freezine dělali co možná nejvíce podle vašich představ.

ZDE JE DOTAZNÍK

Děkujeme všem, kteří si na něj najdou čas.

aktualizováno 13.6.2013