Festival Mighty Sounds se blíží mílovými kroky a stále se někdo ptá, kolik kapel vlastně ještě není zvěřejněných. Zde tedy odkrýváme úplný zbytek toho, na co se můžete těšit na třech hlavních stagích a společně s vámi již budeme jen odpočítávat dny, než se sejdeme v Táboře.

Skvělý syrový rock ‚n‘ rollový kvartet Delilahs, tvořený po vzoru jing a jang dvěma ženami a dvěma muži, vám naservíruje neuvěřitelný a lehce odrzlý mix starých časů rockových na zbrusu novém a moderním podnose. Z hlubin svých temných duše drásajících balad se vyzpovídá Niceland a na pořádnou punkovou projíždku vás vezme Slobodná Europa.  Vysokokalorickou porci hard core music přinesou skvěli Momma Knows Best a o nezapomenutelný indie zážitek se postarají kapely Nano a Luno! Na pořádnou a nefalšovanou alternativu se můžete těšit i s izraelskou kapelou Tiny Fingers. Reggae Vibes přinese Mc Jah Koko společně s kapelou Confessions Roots a nepřipravíme vás ani o tradiční nedělní nášup Táborského Swing Bandu.

Není však zdaleka všemu konec! V následujících dnech se můžete těšit na zveřejňovačky akustického stanu, DJských stagí a velice bohatého doprovodného programu!

aktualizováno 9.6.2013