Mighty Sounds už zase klepe na vrátka a ač je to neuvěřitelné, jsme všichni o jedenáct let starší. V každém případě pravidelní návštěvníci vědí, že kromě nadupanýho hudebního programu Mighty Sounds každoročně nabízí i celou řadu nehudebních aktivit a legrácek.  Tak si pojďme trochu projet, na co se můžete těšit letos.

Samozřejmě nepřijdete o tradiční fotbálek, ten se bude hrát v sobotu a neděli v sestavách 3 + 1. Svůj nadupanej team můžete přihlásit na festondaproduction@seznam.cz, nebo tak můžete učinit až na místě v sobotu ve 13:00.

Ani letos vás neochudíme o turnaj v nohejbalu. V pátek a v neděli bude hřiště volné pro kohokoliv, teamy se pak utkají o pohár MS 2015 v sobotu. Svůj team můžete přihlásit na david@stopzevling.cz  nebo taktéž na místě.

V pátek, sobotu i v neděli se můžete těšit na skateboard a bmx exhibici na mini rampě, ta proběhne několikrát za den a její rozpis naleznete v tištěném festivalovém guidu. Exhibici zaštituje VANS a o jezdce se postarají kluci z Restart Skateboard a Taboard.cz. Zkušení jezdci si samozřejmě mohou vzít vlastní prkno či kolo a zajezdit si!

Jako každý rok nás uprostřed fun zóny čeká skimboardová dráha a možnost zkusit si Kiteboarding ve stanovém městečku.

Graffiti stěna taktéž nebude chybět. Sedm zkušených writerů z partičky Graffneck vám ukáže, co všechno se dá sprejem vykouzlit na prázdné stěně v sobotu odpoledne.

Dále nás čeká workshop v kroketu a hromada netradičních, přesto oblíbených skandinávských her – Kubb, Mollky, Spin Ladder nebo třeba Ping Pong, Mikádo a Petangue.

Již podruhé v řadě si můžete zablbnout v turnaji v Bumperballu, který je ovšem narozdíl od všech ostatních atrakcí zpoplatňen částkou 70 korun za hru 5 -10 min.

V nočních hodinách nás čeká ohňová show Tribo Fuego a přes den můžete zkusit vdechnout život nepotřebným věcem v recyklační dílně Greenpeace.

aktualizováno 21.6.2015