Jak je u nás zvykem, i tento rok se pokusíme hudební program okořenit tím nehudebním. K dvěma nekrytým, dvěma stanovým a pěti dj’s scénám tradičně přibíráme hromadu sportovních aktivit.

Parta Stop Zewling vás zve na tradiční turnaj v nohejbalu, který proběhne dle pravidel ČNS v pátek od 14:00 (turnaj dvojic) a v sobotu od 14:00 (turnaj trojic). V neděli bude hřiště otevřeno pro kohokoliv, a od 16:00, když se vše povede, jak má, se můžete těšit na exibiční turnaj kapel. Své teamy můžete hlásit na turnaje@stopzevling.cz – poplatek za team činí 100,- korun.

Stejná parta pro vás veze i neobvyklé skandinávské hry kubb, molkky, ping pong a prvně v historii i trampolínu.

Tradičně se však můžete těšit i na turnaj ve fotbale s partičkou Festonda production, turnaj bude jako každoročně probíhat před stanem Rude Boy Rhythm, který tento rok ponese název Buben. Hrát se bude 3 + 1 a poplatek činí 100 korun za team. Ten můžete přihlásit na festondaproduction@seznam.cz . Stejná parta vám zajistí i turnaj v kroketu.

Poprvé v historii se můžete těšit na partu Play With Balls a turnaje v bumperballu. Hra je zpoplatněna 50,- za osobu za 5-10 minut hry a zajisté si při ní užijete kopu legrace.

O rampu se tradičně postará Vans společně s Freestyle Area, kteří zajistí i jezdce spolu s kluky z Taboard.cz. Poslední jmenovaní navíc taktéž dovezou velmi oblíbenou skimboard dráhu společně s jejich majiteli skimboarding.cz.

 


O Graffiti stěnu se jako každoročně postarají kluci z Graffneck s jejich nadupanýma writerama.


Z dalších oblíbených mimo hudebních aktivit se můžete těšit na divadlo, kite workshop, recyklační dílnu greenpeace, fireshow v podání Tribo Fuego či pivní hru Beer-pong.

 

aktualizováno 25.6.2014