Doprovodný program!

Hudba, hudba a zase hudba! To je samozřejmě ten hlavní důvod, proč se člověk vydává na festival. Ale s hudbou se pojí celá řada jiných aktivit, které se za devět let fungování snažíme s hudebním programem propojovat a přinášet tak návštěvníkům silnější zážitek.

Jako každoročně nás čeká Mighty fočus a Mighty nohejbal. Kontakty na registrace svých mužstev i ženstev naleznete dole pod článkem.  Travnatá plocha přímo vybízí k různým hrám. Letos si budete moc zahrát kubb, petangue, ping pong nebo třeba finskou hru molkky. O to se postará skvělá partička Stopzevling.

Vystoupení Suicidal Tendencies bylo dostatečným impulsem pohrotit trochu skateboardové, BMX a in-line exibice. O rampu se tentokrát postarají kluci a holky z Vansu a Monsteru. K vertu přibudou ještě nějaký ty překážky v prostoru před ní. Můžete se těšit jak na exibice klasických Vans riders, tak i feláků z Taboard.cz nebo Pofel BMX.

Po roce prodlevy nás čeká i skvělá skimboardová dráha. Návštěvníci si budou moc zapůjčit jak prkna, tak i boty. Jezdit se bude na railech, bedýnkách nebo budete moct surfovar jen s pomocí nataženého navijáku. Tuto skvělou věc vám společně se dvěma fingerboardovými „skateparky“ přiváží parta z Taboard.cz.

Desetimetrová graffiti stěna a exibice party Graffneck už na Mighty pomalu taky zdomácněla, a letos se tak objeví zase. Můžete se těšit na skvělý exibice, případně sami něco na stěnu namalovat.

Tribo Fuego a jejich skvělé fireshow jsou s festivalem spjaté od samého začátku, tedy devět let v řadě. K tomu ještě žonglovací exibice a workshop Firelovers, kde si taktéž budete moci zapůjčit a vyzkoušet žonglovací potřeby.

Kdyby vám tohle bylo málo, můžete si něco vyrobit v recyklační dílně Greenpeace nebo si zahrát stolní fotbálky, které samozřejmě budou na place k dispozici.

Mighty nohejbal: dvojice a trojice můžete registrovat na david@stopzevling.cz, administrační poplatek na team činí 100,- korun.

aktualizováno 17.6.2013