Stejně jako v minulých letech, i letos se můžete těšit na obsáhlý doprovodný program. Člověk občas uvítá moment, kdy se může zastavit a věnovat se něčemu, za čím původně primárně na festival vůbec nepřijel. Jednotlivá pódiová vystoupení, která se odehrají na třech živých scénách a několika dj’s stage, se nám tento rok ještě rozrůstají o Monster stage, Lucky Hazzard unplugged territory a D´n´B stage ve stanu Greenpeace. K tomu všemu tu máme park oddechu Boldrika a Lexy a jejich nadupaný program divadelního stanu, který opět tento rok bude stát za to.

K tomu všemu máme pár atrakcí, které k hudbě sice patří a často se s ní pojí, nicméně neděje se tak primárně. Většinu z nich jste již v minulých letech zaznamenali, některé budou naopak v tomto roce novinkou.

Po dvou letech se  k nám vrací U-rampa, na které proběhne hned několik exibic jak na skateboardu, tak na kole či na bruslích. Vystřídá se celá řada jezdů a několik z nich budou navíc homeboys z neibru v Táboře. Ke všemu jsme se po dotazech v minulých letech  rozhodli, že umožníme rampu využít i návštěvníkům. Nicméně stane se tak vždy až po dohodě s těmi, kdo mají U-rampu na starosti, a předpokladem vaší účasti budou patřičné skills a nulový alkohol v krvi. Exibice proběhnou několikrát za den a v sobotu, pokud vše dopadne, jak má, proběhne i jedna pod noční oblohou. O většinu se postará tahle parta!

Minulý rok u nás kluci perfektně rozjeli graffiti workshop a exibici a letos toho bude dvakrát tolik! Kluci přislíbili dvojnásobnou zeď, deset zkušených writerů a hromadu perfektních ska punk reggae bohemáckých motivů. Workshop opět organizuje pražský Graffneck shop, specializovaný obchod na graffiti a street art, jenž ve své prodejně na Praze 7 nabízí mnoho druhů barev sprejových či nátěrových, tagovacích fix či grafických publikací a věcí spojených s malováním nejen po ulicích, ale i na plátnech či záchodcích vašeho oblíbeného baru. Přijďte si na workshop vyzkoušet různé druhy sprejů, trysek a fixů na vyhrazených deskách, vyřezat si a nastříknout své šabolny nebo vyznat se na zeď své česrtvé festivalové lásce. Přítomní renomovaní writters vám na místě poradí s použitím různých barev na různé materiály. Start: sobota 12:00 – 17:00. 

Ani tento rok nebude chybět turnaj ve fotbale a turnaj v nohejbale. Pokud jste doposud nezaregistrovali vaše mužstvo, učiňte tak co nejdříve! Pro nohejbal pište na na ceskysport21@gmail.com a pro fotbal na mightyfocus2012@seznam.cz! Kluci od nohejbalu pro vás navíc připravili turnaj v kubbu, což je starodávná hra Vikingů, a u nich si zároveň budete moc zahrát třeba i petang. Objednat se do turnje v kubbu můžete taktéž na ceskysport21@gmail.com.

 

Z dalších doprovodných akcí se můžete těšit na tradiční fireshow, loni tolik populární skimboard, na žonglérské exibice v podání několika mistrů, nebo si třeba budete moct zaskákat na skákacích botách!

aktualizováno 3.7.2012