Nesmutněte, že se Mighty Sounds musel odložit na rok 2022. Stálice z každoročního programu, který znáte z festivalu jako Divadelní stan Radia 1, pro vás zahrají v Rockáči první srpnový čtvrtek tohoto roku!

VSTUPENKY: https://goout.net/cs/mighty-divadelni-stan/sznjirr/

Ztracená existence
Výběr toho nej z fesťákových scének souboru, který vystupuje na Mighty pravidelně od roku 2006 a domovskou scénu má nyní v Rock Café. Opráší legendární Zmalujem se, Japonce na dovolené a prý dorazí zvučit i revival kapela Adolf Hilter z Náchoda.

Arte della Tlampač
Pravidelný účastník divadelního lineupu Mighty opět s naprosto šílenym pásmem skečů. Součástí bude i zákrm z chystané „rybí“ premiéry. Řadu členů souboru můžete znát i z Underground Comedy právě v Rock Café.

20 000 Židů pod mořem
Stoprocentní improvizace ostřílených herců, kteří toho na posledních ročnících Mighty nemálo odehráli, zvlášť pokud započítáme slavný trojáky Ládi Kardy. V Rock Café uvidíme sedmou zastávku jejich rozlučkové letní tour „Poslední léto se Židy.“

Celým večerem provází nesmrtelný „Rucio“ moderátor Jirka Hvězdoň. Mightí DJs Rambo a Zadnice se postarají o říznou after party, protože čtvrtek – malej pátek

FB UDÁLOST – https://fb.me/e/DyCuY8Dg

A ve středu 4.8. od 17:00 poslouchejte Radio 1, V éteru bude o akci živě rozhovor se stagemanagerem Mighty Divadelního stanu a členem Ztracené existence Alexandrem Guhou a s muzikantem a hercem Jáchymem Páprdou Míčkem, držitelem ocenění za nejdelší dobu nonstop strávenou v divadelní festivalové backstagei.