Deez Nuts  (AUS)

Melbournská partička Deez Nuts se dala dohromady v roce 2007. Debutovala o rok později deskou Stay Truth a zatím poslední počin dostal jméno Binge & Purgatory a vyšel v roce 2017. Deez Nuts zastupujou pořádně valivý a houpavý hustle hard core, kterej rozhodně nenudí. Tuhle energii na Mighty v žádném případě nepropásněte!

The Barstool Preachers (UK)

V souvislosti s bandou ze spojeného království, mixující streetpunk se ska typicky anglického střihu a líbivými melodiemi, dříve nešlo nezmínit jejich rodinnou spřízněnost s Cock Sparrer (kteří na ně naposled na Mighty odpařili celý koncert v první řadě). Teď to ale spíš vypadá, že se za chvíli budou Cock Sparrer pyšně hlásit ke spřízněnosti s Barstool Preachers. Vůbec se nedivíme, že raketově letí nahoru, protože si nic jiného ani nezaslouží. Předskakování Die Toten Hosen, americké turné s The Interrupters a chystaná turné s Mighty Mighty Bosstoness či The Bouncing Souls ostatně mluví za vše. My jen můžeme říct, že se na T. J.e a jeho barové povaleče s jejich neuvěřitelně živou show opět těšíme v Táboře!

Povodí Ohře (CZ)

Pamětníci jistě vzpomenou na západočeskou legendu Esqmeg, současní milovníci emo-hc určitě něco slyšeli o Esazlesa. Dalším možná něco řekne Climatizado a Skupina štěstí. Tohle všechno smíchejte dohromady, přidejte velice osobité texty, hardrock a nihilistickej originální projev zpěváka a máme tady Povodí Ohře, kapelu, která sbírá uznání za uznáním a to zaslouženě! Vítejte v pekle vlastní hlavy!

Glad for Today (CZ)

Jako každý rok se snažíme vychytat nejvýraznější mladé kapely scény. Glad for Today tedy rozhodně nemůžou chybět na letošním ročníku. Tahle hradecká parta vznikla v roce 2014. O jejich hudbě, která se z alternativního rocku dostala za ty roky spíše na pomezí hc a pop punku, se v kuloárech hodně povídá především ve spojení se skvělým EP Ready for a show, které vyšlo minulý rok. Přijďte si zamoshovat, kluci vás rozhodně nezklamou!