Maid of Ace

Na severním pobřeží UK se nachází malé špinavé městečko Hastings. V něm se v roce 2005 daly dohromady čtyři sestry, vzaly do ruky nástroje a začaly mastit po všech čertech dobrý syrový punkrock. Od té doby uplynulo mnoho vody a Maid Of Ace v současnosti jezdí zběsile se svým all-girls punk bandem po celém světě. V létě 2022 se na ně již podruhé těšte v Táboře, a to aspoň tak jako my!

Prague Conspiracy 

Mighy stálice Prague Cospiracy samozřejmě nebude chybět ani v prvním postcovidovém roce. Zaběhněte se podívat na pořádně nadupanou rezidentní rock’n’rollovou šou!

Vojtaano

Herec, komik a hlavně svérázný písničkář Vojta Záveský se vrací na místo činu. Nikdo neumí doplnit folk tak peprnými rapovými texty jako právě Vojtaano – přesvědčte se sami.

 Michajlov

Ukrajinsko-český rapper je jednou z nejvýraznějších postav současné brněnské scény. Se svým autentickým rapem tak v naší rapové nabídce krásně doplní svého kolegu Maniaka.

Mutanti Hledaj Východisko

Pod tímto lehce bizarním názvem se skrývají dva spolužáci z pražské DAMU, Jiří Kovalinka a Honza Vejražka. Jejich rap je alternativní, zábavný a neortodoxní, a jejich performanci je v každém případě potřeba zažít na vlastní kůži! Nebudete litovat.

Studio Session (Rook, Pain, Brejchus, Batrs & Magenta)

Těžkotonážní trhavina poskládaná z těch největších party raperů míří na Mighty. 

All Mad Here

Partička kolem původní kapely The Chancers společně s jedinečnou Stili Dimi v čele vám zaručeně sedne. Nepropásněte jejich vystoupení a vychutnejte si jejich sladký a jemný reggae sound. 

Fail Together

Úplná novinka na české folk punkové scéně jede v hodně syrovém stylu ala Days N‘ Daze. Venku mají zatím dvě studiové písničky, ale všichni dobře víme, že takovouhle kapelu prostě musíte vidět naživo. Proto jsme moc rádi, že přijedou do Tábora roztančit akustickou Black Coffe stage.