Pro ty z vás, kterým jsou tři dny málo a rozhodli se okupovat stanové městečko již ve čtvrtek, máme dobrou zprávu. Warm-up bude, stejně jako v minulých letech, pořádně divoký a celou noc! Celé to někdy kolem půl desáté odstartuje Duo Trendy Brandy (Stoláč & Tomson – Just For Being), což je folková odpověd na punkrockové i rockové evergreeny. Těšte se na ostrou nálož cover songů od Rancid až po Oasis.

Po tomto nášupu se gramců, jehel i mixážního pultu ujme dvojlístek Dj Skinnyboy a Dj Fruta, kteří vás provedou čtvrteční nocí, jak jinak než do zpěvu ranních ptáků. Nezapomeňte ale, že vás pak čekají ještě další tři dny a tři noci na maximum!


If you’re coming to Mighty Sounds on Thursday already, you can join us for the Warm-up party in the Camp Village area! Trendy Brandy will present their own folk versions of punkrock and rock classic hits (from Rancid to Oasis) and they will be followed by Dj sets of DJ Skinnyboy and  DJ Fruta. You can party till the next morning, but be careful, there’s three more days and nights to come…