CRYSTAL LAKE (JAP)

O této metalcorové partičce z japonského Tokya se poslední dobou mluví víc než dost. Není divu, neboť kapela má nehorázně našlápnuto. Hvězdnou kariéru odpálila v roce 2002 demonahrávkou Freewill, která vyšla v počtu tisíc kopií a ihned se vyprodala. Zatím poslední album Helix vyšlo Crystal Lake v listopadu 2018 v Japonsku a o tři měsíce později i celosvětově. 

GLEB (SK)

Slovenský interpret původem z Piatigorsku v Rusku rozhodně nepatří mezi klasické hip hopové umělce. Charakteristické jsou pro něj různé fúze, grime, drum’n’bass nebo glitch hop a taky fakt, že se pevně drží svých zásad a neuhýbá od undergroundového zvuku. Poslední deska s názvem Gauč Storytelling  mu vyšla nedávno u Fck them. 

MANIAK (CZ)

Brněnský střelec, který už nejeden pátek vydává svoje tracky pod hlavičkou vydavatelství BiggBoss. Momentálně má venku zbrusu nový singl Hyperbeast, který je předzvěstí jeho další desky. 

OUR HOLLOW, OUR HOME  (UK)

Pětičlenná parta z anglického Southamptonu vznikla v roce 2013 a valí poctivý metalcore s výrazně melodickými prvky. Zatím poslední deska z roku 2018 se jmenuje In Moment// In Memory.

FOBIA KID (SK)

Mladá krev na slovenské rapové scéně, o které je slyšet čím dál tím více, se poprvé představí na Mighty Sounds! 

FORGEN (CZ)

Prostějovský rodák, herec, DJ a raper pro tentokrát zastoupí mladou krev české rapové scény. Těšíme se, co na Mighty předvede!

DJ PEDRO & HEJSPASI

Dlouholetý rapový fanboy (svého času moderátor a nyní hudební dramaturg O Black TV) DJ Pedro + producent a rapper Hejspasi a jejich selection pod hlavičkou rapovýho kanálu Óčko Black.