Cock Sparrer (UK)

Tak a je to tady, jedním z headlinerů třináctého ročníku nebude nikdo menší než punkrokoví pionýři Cock Sparrer. V roce 1972 se ve východním Londýně zrodila legenda, která položila základy hudebního žánru Oi!. Jejich hudební styl je ovlivněn rockem, glam rockem či kapelami typu The Who nebo Small Faces. Texty kapely odrážejí každodenní životy pracující třídy. Cock Sparrer jsou zároveň zcela zásadní kapelou v historii punku a jeho subžánrů, neboť ovlivnili celou řadu kapel po celém světě. Těšíme se na ně.

web    wiki     myspace     facebook     youtube     last.fm    twitter

Blade Loki (PL)

Je tomu už nějakej pátek, co tahle parta vystoupila na Mighty Sounds, a tak jsme si řekli, že nastal čas, aby se kluci v čele s Anettou vrátili po letech zpět. Dohromady se dali v roce 1992 a hudebně se pohybují na poli melodického punk rocku a ska obohaceného o dechovou sekci. To vše v kombinaci s nabroušenými vokály z Blade Loki dělá jen těžko ovladatelný živel.

web    wiki     myspace     facebook     youtube     last.fm  

Turbobier (AT)

Pokud vám vyhovuje punkrock s nadhledem, který si dovede udělat nejen legraci z vás, ale i ze sebe samých, pak je pro vás tahle banda jasnou volbou. Hromada legrace, vtipných textů a hektolitry piva, to jsou v kostce Turbobier. Dohromady se dali v roce 2014, debutovali v roce 2015 a letos už si střihli hlavní stage na festivalu Nova Rock. Doufáme, že kromě rakouských fanoušků kluci naberou nějaký hlavy i u těch našich.

web    wiki        facebook     youtube     last.fm    twitter

The Bar Stool Preachers (UK)

Energie vycházející přímo ze srdce Brightonu. Představte si Operation Ivy nebo rané Rancid, pořádně to všechno promíchejte a zabalte do bristké slupky a máte koktejl jako hovado. Žádný dechy, žádný serepetičky, pouze a jen čistá esence hitovosti. Zpěvák T.J. je k tomu všemu synem Collina McFaulla, frontmana z Cock Sparrer. Náhoda? Nemyslíme si!

web    myspace     facebook     youtube     last.fm  

Maid Of Ace (UK)

Na severním pobřeží UK se nachází malé špinavé městečko Hastings. V něm se před několika lety daly dohromady čtyři sestry, vzaly do ruky nástroje a začaly mastit po všech čertech dobrý syrový punkrock. Od roku 2005 uplynulo mnoho vody a Maid Of Ace jezdí zběsile se svým all-girls punk bandem po celém světě. V létě 2017 se na ně těšte v Táboře!

web    myspace     facebook     youtube     last.fm    twitter

 aktualizováno 23.11.2016