Clowns (AUS)

Australská partička Clowns na Mighty Sounds vystoupila opakovaně a pokaždé to byla ta spanilá jízda na těch nejzaprášenějších cestách špinavého rock’n’rollu! Není tedy divu, že po několika letech covidového biče chceme tuhle kapelu zpátky v Táboře. Austrálie má vlastní scénu, která je v mnoha ohledech velmi originální a i Clowns si z této devizy kousek ukořistili. Dohromady se dali před deseti lety v Melbourne a na kontě mají čtyři pořádně syrová alba. V roce 2019 se pak kluci upsali prestižnímu labelu Fat Wreck Chords.

Legendary Shack Shakers (USA)

Festivalový line-up post-covidového ročníku si určitě zaslouží kapelu podobného ražení. Jak by řekl jeden z pořadatelů, Jakub Siňor, „country teď prostě frčí”, no a my rozhodně nechceme být pozadu. Legendary Shack Shakers vznikli v polovině devadesátých let v Kentucky. Jejich hudba je poctivým mixem blues rocku, rockabilly i venkovského cowpunku. 

2 v 1 (CZ)

Ska-punková úderka 2 v 1 sice už pár let neexistuje, několik štastlivců však přesto mělo v posledních letech šanci tuhle skvělou kapelu vidět. A nyní vám dáváme další unikátní příležitost zazpívat si dobře známé evergreeny, které všem milovníkům téhle formace už nejeden pátek tolik chybí. 

Discoballs (CZ)

Discoballs nebo taky Diskokoule patří k mightímu koloritu, tudíž není divu, že po několika letech nemožnosti vystupovat budou součástí prvního ročníku po covidovém šílenství. Užijte si klasickou porci two tone ovlivněného třetí americkou vlnou ska.

Krang (CZ)

Jedna z nejvýraznějších žánrových formací v ČR se po letech vrací na Mighty Sounds. Krang to pálí do plných, kluci makají až se jim práší od kopyt a jejich melo punk nikdy nezklame.