City Lights (CZ)

Rock ‚n‘ roll v kombinace s hard core music tomuto pražskému triu věru sluší.  Dohromady se dali v roce 2009 a na svém kontě mají celou kupu singlů, který si můžete naposlouchat na kapelním bandcampu zde.

bandzone facebook  youtube

The Shabeen (JAR/ZAF)

Ne nepřijedou zahrát J.A.R. tihle kluci jsou opravdu z Jihoafrické republiky. Není to poprvé co z této exotické země, čechům známé především starým známým Viktorem, tady máme pod vlajkou Mighty Sounds nějakou kapelu. První byli skapunk/punkrockoví mazáci z kapely Hog Hoggidy Hog, které můžete znát například z dokumentu Punk v Africe. Po náhlé smrti frontmana minulý rok se však kapela rozpadá a každý si jde svou cestou. Jejich basák/ jazzový kontrabasista se vrhá do minimalistického, o to však osobnějšího projektu folkpunkové kapely The Shabeen, která se letos ukáže na pro ně jako dělané Lucky Hazzard stage!

 

facebook youtube

 

Cirguz (CZ)

Další zveřejněnou paričkou je mělnický punkrový cirkus Cirguz! Kapela se dala dohromady v letech 2003-2005 a od 2006 aktivně koncertuje. Tento rok poprvé na Mighty Sounds!

bandzone  facebook youtube

Bros ‚n‘ Beasts (CZ)

Pro všechny milovníky melodického punkrocku tady máme kapelu Bros ‚n’Beats, kteá vznikla v roce 2009 ze společných jamů kapel Another Way a TBA. Taktéž jako Cirguz si Bros ‚n’Beasts na Mighty odkroutí svoji premiéru.

bandzone facebook youtube

aktualizováno 16.6.2016