Novinka: navýšili jsme pro vás kapacity sprch a keramických toalet. Nově budou v Parking kempu dva sprchové kontejnery, a k tomu jeden wc kontejner s keramickými záchody, obojí oddělené pro ženy a pro muže. Posledních pár míst v Parking kempu ještě zbývá, tak neváhejte!
Ke stejnému navýšení došlo i v kempu Village DeLuxe, který už je vyprodán. V kempu Village, tedy standardním stanovém městečku, pro vás nově máme tzv. Maxidusch s celkem 14 separátně oddělenými kabinkami, a velkokapacitní ohřívač vody. Letos můžete na Mighty stanovat komfortněji než kdy dřív!
—–

We have increased the number of showers and ceramic toilets for your comfort! In the Parking Camp there will now be two shower containers and one toilet container with ceramic bowls, separated for men and women. There are still a few Parking Camp tickets remaining, but don’t wait for too long! To really make it count, we did the same thing for the Village DeLuxe camp (which is already sold out), and in the standard Camp Village we will be introducing the so-called “Maxishower” with 14 separate shower cubicles and a high-capacity water heater.

Camping at this year’s Mighty Sounds is simply better than ever!