Špičkový zážitek si můžete zařídit na letošním Mighty Sounds, pokud si rezervujete místo v cedrovém sudu HOT TUB! Tato epesní varianta koupání bude k dispozici po celou dobu festivalu, v pátek v čase 14:00 – 22:00 a v sobotu a neděli 12:00 – 22.00. Relaxaci, odpočinek a zábavu s kamarády ve vyhřátých sudech si můžete už nyní rezervovat na www.cedrovesudy.cz .

Ze sudů bude výhled na hlavní stage, můžete se těšit na příjemnou vodu, zábavu a relax. Sudové city nabízí čisté osušky, lehátka ve stínu, vodu s mátou a citrónem, převlékárnu. V koupacích sudech je šest míst. Je možné si rezervovat sud soukromě dopředu, pokud utvoříte skupinku alespoň pěti hottubáků. Pozor, nezapomeňte si s sebou plavky a do sudu přijďte osprchovaní!

Ceník

Místo (osoba v sudu na 1 hodinu)                                                                 400 CZK

Pronájem celého sudu skupinou (max. 6 osob / 1 hodina)                     2000 CZK

—————————

Can you imagine a more relaxing experience than listening to live music at your favourite festival from a HOT TUB? This dream has now become reality thanks to our super-comfortable hot tubs made of cedar wood. Every hot tub has six seats, a full view of the main stage and the water is always perfect! It is possible to make a private booking in advance if you make a group of five hot-tubers. Reserve your spots at www.cedrovesudy.cz .

Price list

Seat (person in Hottub for 1 hour)                                                            16 €

Rent of the whole Hottub of the group (max. 6 persons / 1 hour)      80 €