Buster Shuffle

Tahle partička z východního Londýna si zcela právem vysloužila přízvisko „malí Madness“ a celou řadu dalších podobných přirovnání. Jak o sobě Buster Shuffle sami tvrdí, chtěli něco nového, chtěli změnu a chtěli vnést energii do klubů, barů a hospod východního Londýna. Poté, co chvilku flirtovali s major labely, rozhodli se vzít osud do svých rukou. Nemají zkrátka čas na schvalování rozpočtů ani na čekání na podpisy smluv – jediné, co je zajímá, jsou koncerty, koncerty a zase jenom koncerty. Dejte jim možnost a oni zahrají!

Tahle parta je plná energie a poctivě si vychutnává svoji hudbu, ve které mixuje ska a rock’n’roll. Nasaďte kecky a připravte se na pořádný tanec, protože Buster Shuffle vás rozhodně nezklamou.

Turbobier

Pokud vám vyhovuje punkrock s nadhledem, který si dovede udělat legraci nejen z vás, ale i ze sebe samých, pak je pro vás tahle banda jasnou volbou. Hromada legrace, vtipných textů a hektolitry piva, to jsou v kostce Turbobier. Dohromady se dali v roce 2014, debutovali v roce 2015 a o pár let později si střihli hlavní stage na festivalu Nova Rock. Na Mighty se jim moc líbilo, a tak se po letech s chutí vrací zpátky.

SPS 

Patnáct let festivalu a věřte nebo ne, tihle pankáči přijedou poprvé. Lepší pozdě než nikdy – hlavní je, že konečně dorazí a zahrají své skvělé fláky. Vznikli v roce 1988, pod vydavatelstvím Black Hand vydali první demo s názven Odplata a zařadili se tak mezi ostatní punkové kapely jako Plexis, Do řady a další žánrové formace dané éry. Je to už třicet let, co obrážejí pódia klubů a festivalů a rozváží svoji hudbu do vašich měst a vesnic. Těšíme se na ně!