Nejkrutější mrazy už jsou snad za námi a tak i my se rozhodli teplejšímu počasí jít naproti, tentokrát prostřednictvím jarní, nebo vlastně skoro až letní Mighty Girl. Však posuďte sami – právě totiž vychází březnový Mighty Freezine! No a co krom ladných křivek v novém čísle najdete?

Jako už klasicky se můžete těšit na představení kapel, co si to v létě přifrčí do Tábora, konkrétně Left AloneVoodoo Glow Skulls a Irie Révoltés. Možná už jste zaslechli dobrou novinu, že David McWane, zpěvák z Big D and the Kids Table, je vyléčen. Možná jste ani nevěděli, že byl nemocnej, pak je vám tato novinka fuk, že. Nicméně se nám od něj podařilo získat úvodník, kterým celý zine otvírá a ve kterém se mj. dozvíte, jaký má vztah k České republice. To pak demonstruje i úryvek z jeho knížky Modern American Gipsy, který jsme spešl pro zine přeložili. Z rozhovorů se tentokrát můžete těšit na La Phaze (nezapomeňte dorazit 18. března do Futura) a Death By Stereo. Také jsme se trochu rozhoupali a řekli si, že zavedeme pravidelnou rubriku. V té vám představíme pět desek, které právě někdo z nás poslouchá. Nazvali jsme to originálně TOP 5. Tentokrát nahlídnete na playlist knížete temnot Přemka. No a jako třešničku na dortu si přečtěte minideníček Mika z Pipes and Pints, který ve velkým rozjíždí svůj další projekt Mugshot Souls. Příjemný čtení, panstvo!

PS: Bystřejší z vás si všimnou nový podoby plakátu na letošní Mighty Sounds. A ti nejpozornější z vás možná i odhalí první dvě české potvrzené kapely.

STAHUJ ZDE!

aktualizováno 27.2.2012