Bloodsucking Zombies from Outer Space (AUT)

Bloodsucking Zombies from Outer Space (BZFOS) nejsou v našich končinách žádnou neznámou. Párkát jste je už mohli vidět na Mighty, naposledy v roce 2016, tedy před třemi lety. Zvukově je dost výrazný kontrabas, ostatně jak je pro jejich horrorbilly (mix horrorpunku a psychobilly, nečekaně, že?) typické. Hudebně čerpají z kapel jako Mad Sin, Misfits, The Damned, Demented Are Go a podobných, takže si to všechno pusťte dohromady, ať víte, co můžete čekat. Ale teď vážně – BZFOS bývají často titulováni jako králové horrorbilly, takže pokud milujete zběsile klapající kontrabas a rytmus neúnavně uhánějící kupředu, vsaďte na jistotu. Po vizuální stránce je jasná inspirace kapelou tak milovanými hororovými filmy, ostatně, od kapely, která má v názvu krvežíznivé zombíky, se snad ani nic jiného čekat nedá. Hrůzostrašný kvartet vyvrhnul na svět již hromadu alb plných krvelačných melodií. Rozhodně není od věci zasurfovat si na www.zombies.at a přesvědčit se na vlastní uši/ oči, protože my to udělali a jsme sakra rádi, že tyhle nemrtvé můžeme na Mighty opět vidět!

Siberian Meat Grinder (RU)

Víte, co se stane, když spojíte vysokorychlostní thrash metal s hardcore punkem, hiphopem, stoner rockem a black metalem a nasypete do něj texty inspirované pouliční kulturou, skateboardingem a graffiti a scénickými obrazy plné mystiky? Dostanete tak nezastavitelný stroj na mosh, který s ohromným množstvím adrenalinu přitahuje davy lidí od Moskvy až po Berlín a který nese jméno Siberian Meat Grinder.

Kapela vznikla v roce 2011 a je poskládaná z veteránů ruské hard core punkové a rapové undergroundové scény. Debutovala  singlem Hail To The Tsar, po kterém následovala dvě mini alba Hail To The Tsar (2012) a Versus The World (2013). Obě nahrávky byly znovu vydány jako jedno album na CD a vinylu od Dirty Six / Destiny Records v roce 2015. Vydání se setkalo s obrovským nadšením fanoušků a kritiků! Užijte si tuhle jízdu!

Pony Named Olga (DE)

Nenechte se zmást kontrabasem, napomádovanými vlasy a účesy, tohle není rockabilly kapela. Je prostě moc špinavá na to, abyste si na ní zaswingovali, ale rozhodně budete tancovat. Drsnej rock’n’roll, cowpunk, polka a tak černej humor, že nebudete vědět, jestli se smát, nebo umřít. To jsou A Pony Named Olga z Berlína!

Math The Band (USA)

Dvojice Math the Band předvádí naprosto ujetou show postavenou na mixu punku a soundu devadesátkovejch videoher, což dohromady dělá opravdu neskutečnej zážitek! Na jaře se představili v Crossu se svým projektem Math The Band The Band s celou kapelou, na Mighty Sounds se postarají o neuvěřitelný večírek pouze v duu, to však celé show neubere na kráse, spíše naopak. Těšíme se na o to více synťáků, které nás přenesou do punkové podoby legendárních konzolí jako SEGA nebo Nintendo. Dvojici můžete vidět v naprosto uchvacujících videích. Mrkněte na ně a připravte se pořádně na červenec 2019!