(for English scroll down)

Na 13. ročník festivalu Mighty Sounds se chystá několik novinek, z nichž jednou, ze které máme velkou radost, bude čistě akustická stage. Na ní si v klidu u čerstvé kávy budete moci vychutnat jak akustická vystoupení interpretů, kteří se představí na festivalu se standardním setem, tak i řadu dalších zajímavých hudebníků z tuzemska i zahraničí.

Black Coffee Stage vznikla v návaznosti na online pořad Black Coffee Session. Ten pravidelně každý týden zveřejňuje akustická vystoupení interpretů z celého světa bez ohledu na hudební žánr. Poslechnout si je můžete na jejich YouTube kanále a nebo na Facebooku, kde se dozvíte i další informace.

S akustickou Black Coffee Stage jste se premiérově mohli setkat na jarních Mighty Sounds v pražském Rock Café. Všem tahle stage maximálně sedla, takže jsme se rozhodli zařadit čistě akustickou stage i na 13. ročník Mighty Sounds.
V rámci chill out zóny se tak můžete těšit na vystoupení řady interpretů v akustické verzi, kavárnu a místo pro relaxaci.

Přijměte tedy pozvání na šálek kávy v doprovodu akustických melodií i v rámci Mighty Sounds 2017!

Finální seznam potvrzených kapel budeme postupně zveřejňovat, jak na našich stránkách, tak na Facebooku Black Coffee Session, kde se mimo jiné už teď můžete naladit proběhlými sessions.

Black Coffee Stage at MS 2017

Black Coffee Stage is a part of Black Coffee Session project, which is an online show, where you can watch unplugged performance by artists from all over the world with wide range of music styles. You can listen to it on their YouTube channel or on Facebook, where you will also get more information about the project.

We launched Black Coffee Stage during last Spring Mighty Sounds (indoor festival) in Rock Café Prague. Thanks to the positive feedback, we decided to continue and make our acoustic stage a part of Mighty Sounds vol. 13.
The stage will be a part of chill out zone, where you can witness bunch of acoustic sessions, drink a cup of good coffee and take a rest for a while.

Accept our invitation for a cup of coffee accompanied by musicians playing their acoustic songs during Mighty Sounds 2017!

We will be announcing final lineup on our webpage and on Black Coffee Session Facebook, during the upcoming weeks. You can also check released sessions here.