Dylan Disaster, Sam Chalcraft, Matt Charette, Dan Rola, Jo’Anna, I am Pentagon, Burning Steps a Blastersex akusticky na Black Coffee Stage

Dylan Disaster (USA)

Dylan Disaster pochází z Austinu (Texasu) a je kytaristou nám dobře známých Nowherebound a zpěvákem v Buried Cities. Se svým sólovým folkovým projektem přijede na akustickou stage na Mighty Sounds 2018.

Sam Chalcraft (UK)

Folk-punkový zpěvák z Cornwallu slibuje silné refrény doplněné texty a melodiemi, které vás chytí za srdce.

Matt Charette (USA)

Pokud máte rádi Chucka Ragana nebo třeba Boba Dylana, Matt Charette je muzikant, kterého si nesmíte nechat ujít. Americké písničkářství, country šmrncnuté chraplákem. Matt není nějaký nazdárek, několik let to mydlil na kytaru v hardcorových Slapshot.

Dan Rola (CZ)

Dan je zpěvák ze skate-punkových Krang. Jeho o poznání pomalejší a citlivější verzi můžete slyšet na Black Coffee Stage, kde ho na cajon doprovodí Marian z Empty Hall of Fame.

Jo’anna (CZ)

Jo’anna je acoustic/r’n’b kapela z Prahy. Tohle sympatické trio vydalo v minulém roce svoji debutovou desku Speak Words a rozhodně si říká o vaši pozornost na letošním ročníku Mighty Sounds.

I am Pentagon (CZ)

Jen těžko uvěřit, že se nám podařilo tuhle hardcorovou partu z Prahy přesvědčit k akustickému setu. Silné melodie a texty, které v sobě nesou poselství. Přesně tak, jak jsme byli zvyklí v 90. letech. Nikdo neví, jestli bude ještě nějaká možnost vidět I am Pentagon zahrát akusticky.

Burning Steps (CZ)

Punkrock nasáklý životem na severu (rozumějte na českém severu). Kluci už několikrát předvedli, že své zběsilé songy dokážou zahrát i v akustické podobě. Přesvědčit se o tom můžete i na letošním ročníku Mocných zvuků.

Blastersex (CZ)

Blastersex je trio, které ve své hudbě čerpá z electra, soulu, dance a mnoho dalších stylů. Zpěvačku Marianu můžete znát třeba z Prague Conspiracy. Poté, co kapela nahrála několik písní pro Black Coffee Session, rozhodla se, že nám v táhle „soft“ verzi předvede celý set.