BEING AS AN OCEAN (USA)

Kalifornskou post hardcore partu Being As An Ocean asi není úplně třeba představovat. Co je ovšem potřeba zdůraznit, že klukům nedávno vyšla zbrusu nová deska s názvem Proxy: An A.N.I.M.O. Story, a ta deska je zkrátka a dobře fakt skvělá. Vzhledem k tomu, že Českou republiku  kapela na svém listopadovém turné k jejímu vydání mine, těšíme se, že si ji budeme moci poslechnout alespoň na Mighty Sounds. Pokud máte rádi moderní HC zvuk a tunu emocí, jsou Being As An Ocean kapelou přesně pro vás. 

REDZED (CZ)

Redzed má solidně našlápnuto. V České republice je díky svému pojetí alternativního rapu, nebo chcete-li trash(metal) rapu už nemálo vysoko. Pomalu se chystá svým podmanivým rapem, na který naživo probíhají regulerní moshpity, dobýt svět. My mu to samozřejmě přejeme!

THE O’REILLYS AND THE PADDYHATS (DE)

Ano, je to tak, dobrého irish folk punku není nikdy dost, a The O’Reillys and the Paddyhats patří rozhodně k tomu lepšímu v žánru, takže volba byla celkem jasná. The O’Reillys and the Paddyhats je partička sedmi nadaných multiinstrumentalistů, kteří zrovna dvakrát neřeší, jestli hrajou v obří hale v Moskvě, malém zaplivaném baru někde na předměstí Madridu, nebo jen tak u řeky v Brémách. Rozbalit to dokáží zkrátka úplně všude, a že to pořádně rozbalí i u nás, o tom není vůbec pochyb. 

BELVEDERE (CA)

Melopunková parta z kanadského Calgary se po letech vrací do ČR. Svoji existenci kapela datuje od roku 1995 a brzy si mezi fanoušky rychlého a melodického punkrocku udělala jméno. Hromada skvělých kytarových riffů, vyhrávek a pod kůži zalézajících vokálů, to jsou Belvedere, kteří u nás zakončují své turné. 

SWAIN (NL)

Austrálie má Dune Rats, Violent Soho, DZ Deathrays a další, a Evropa má Swain. Pokud jste fanoušci bezprostředního kytarového nášupu, který zní tak trochu jako něco mezi Nirvanou a Pixies, pak by vás zrovna Swain mohli bavit. Swain se však k tomutu alternativně laděnému indie dopracovali přes pořádně nabušenej punk a hardcore a naživo do toho tedy kluci ze země větrných mlýnů, tulipánů a dřeváků umí pořádně říznout. Přijďte se přesvědčit.

JOHN WOLFHOOFER

Našláplá rocková parta John Wolfhoofer po třech letech zpátky v Táboře! Dohromady se kluci dali v roce 2013 z lásky ke kapelám jako The Beatles, Periphery, My Chemical Romance nebo třeba Bring Me The Horizon. Všechny tyto vlivy jsou v jejich tvorbě výrazně slyšet a díky hudebním zkušenostem a odvaze překračovat žánry a škatulky je jejich tvorba silně inovativní. Těšíme se, že prověříme, kam se zase za těch pár let posunuli.