Being As An Ocean (USA)

Totálně unikátní záležitost ve vodách post-hardcoru. Being As An Ocean z
kalifornského města Alpine rozsekali publikum Jan Roháč stage už v roce 2014, kdy předvedli jedno z emotivně nejvypjatějších vystoupení na tehdejším Mighty. Kapela, u které označení emo není nadávka a označení post-hardcore dává největší smysl, jak dokazuje i jejich výborná loňská eponymní deska. Letos po dvou letech opět v Táboře!

 

wiki  facebook   youtube   last.fm  twitter  

BeNuts (DE)

Mnichovská legenda ska německého střihu BeNuts, kteří v daleké minulosti rozsekali kde jaký večírek stylu Skanking Praga, kdy na začátku milénia jela pražská ska scéna na vrcholu vlny tohoto žánru. BeNuts svým jednoduchým offbeatem rozhodně potěší nejednoho pamětníka, jako i jakéhokoliv mladšího fanouška tohoto stylu hudby. Dohromady se dali v roce 1994 a za 22 let vydali krásných 8 dlouhohrajících desek. Projeli si celou Evropu včetně hodně veselého tour po Rusku. Jsme opravdu rádi, že můžeme tyto bavorské ska maniaky konečně přivítat i na Mighty Sounds!

 

facebook   youtube   last.fm  web

Erik & The Worldly Savages (RS)

Částečně ze západní, částečně z východní Evropy a částečně z Ameriky. Kosmopolitní a mezinárodní banda hned od zrodu. Dali se dorhomady v Bělehradě roku 2008 pod vedním Erika Muta, kanaďana se slovansko-keltskými kořeny, který se přestěhoval do Srbska, aby zde nabral inspiraci. Původně kanadsko-anglická kapela se přetransormovala, když se Erik do Bělehradu přestěhoval nastálo. Dal se dohromady s místními muzikanty a vznikla finální verze Erik & The Worldly Savages. Cikánskej folk punk ve stylu Gogol Bordello navíc s pořádnou příměsí balkánu! Můžete se těšit na pořádně živelnou show!

web   facebook   youtube   last.fm  

Rapid (DE)

Další bavorská sypačka, která se již představila obrovskými kotli na akcích Mighty Cross Sounds jsou mnichovští Rapid. Kapela částečně personálně spojena s již představenými BeNuts se však vydala do jiných hudebních směrů. Základ typického německého ska s pořádným crossoverovým mixem punku, balkánu až třeba po metal. Rapid již potvrdili, jak umí rozsekat domácí publikum v klubu, uvidíme jak si budou vést přimo v jámě lvové;)

 

web facebook   youtube 

Volant (CZ)

Po letech se na Mighty sounds vrací i pardubická punkrocková parta Volant. Charakteristickým prvkem kapely je saxofon, humorné texty a nadsázka. Dvacet let na scéně, 5 alb a hromada všem dobře známých evergreenů.

 

facebook   youtube   bandzone web