Bebo & The Goodtime Boys

Máme tady opravdu luxusní třešničku pro milovníky rockabilly. Tahle parta z El Monte (San Gabriel valley) v L.A. hraje tradiční rockabilly 50. let ovlivněné latinem. Vznikli v roce 2014 a mají venku 3 placky. Jejich hvězda strmě stoupá a v současnosti jsou jednou z nejvyhledávanějších r’n’rolových kapel Kalifornie. Tohle je „must see“ pro všechny fanoušky tohoto žánru!

 

The Truth Is Out There

Ostravská kapela The Truth Is Out There, kombinující posthardcore s elektronikou, vznikla před 5 lety sloučením členu PIPI-DUPU a frontmana kapely Crashpoint. Za tu dobu stihli odehrát přibližně 200 koncertů po celé České republice, Slovensku i Polsku. Mezi největší úspěchy patří předskakování hudebním velikánům (například Killswitch Engage, Bring Me The Horizon, I The Breather, Shoot The Girl First nebo War from a Harlots Mounth).

 

The Beautifuls & Blue Orchestra

Ambiciózní lokální projekt sedlčanských The Beautifuls, černobílého kvarteta, známého z předchozích ročníků Mighty Sounds. Po vzoru zahraničních hvězd obohacují The Beautifuls svůj rockabilly/rock’n’roll o širokou dechovou sekci a nekompromisní klavírní běhy. Blue Orchestra je swingový orchestr složený především z absolventů sedlčanské umělecké školy. Jeho členové se nebojí opouštět komfortní zónu svého žánru a věnují se široké paletě hudebních stylů, proto se nechali zlákat ke spolupráci, která nemá minimálně na místní úrovni srovnání. Bude to velké, bude to oku i uchu lahodící, bude to rock’n’roll!

 

Kungpao Cowboys

Banda psychobilly vidláků co se dala dohromady krátce po první veřejné projekci pitvy mimozemšťana konané v čínském bistru na území oblasti Líbeznice 51. K jejich první veřejné produkci jim bylo sděleno reverendem českého Psychobilly, že jsou předurčeni zůstat věrní tomuto stylu. Od těchto pradávných dob (2016) až do dob současných, se tomuto stylu věnují a formují si jej tak, jak je zrovna napadne. Jo a proč Kungpao Cowboys? Po odpovědi na tuto otázku stále pátrají….Na Mighty Sounds přijedou s brusu novým EP M21-

 

Kung-Fu Girlz

Představte si, že by The Business vyrazili na dovolenou společně s The Circle Jerks a tam spolu totálně namol zplodili potomka! Tak takhle nějak by se dala charakterizovat tvorba pětičlenné pražsko–sedlčanské formace Kung-fu Girlz. Žádné zbytečné kudrlinky a aranže, ale hezky to tam polopatě nasypat jako ve starých dobrých osmdesátých letech. Toto prapodivné uskupení působí na scéně osm let, za tu dobu se objevilo na dvou kompilacích, vydalo dva split 7“ (s kapelou Cirguz a aktuální, který je kompletně benefiční na Lékaře bez hranic, s Burning Steps) a momentálně finišuje nahrávání první velké desky.
Kung-fu Girlz by v následujících měsících měli být zapsáni do Guinessovy knihy rekordů, jako kapela, která více koncertů z naprosto nesmyslných důvodů zrušila, než odehrála. Pokud si nechcete nechat ujít tuto sváteční příležitost a vidět Kung-fu Girlz naživo, tak se určitě přijďte podívat na jejich show na letošních Mighty Sounds, kde zahrají po dvou letech. Bude to sranda a bude to intenzivní. Jak řekl sám velký Karel Gott: „Víte, on ten Mirek nemá špatný hlas!