Anti-Flag (USA)

Vánoce se blíží, tak se vám snažíme servírovat dárečky trochu s předstihem. Jedním z nich je americká punkrocková parta z Pittsburghu, která to už dvakrát v historii festivalu nemálo roztočila. Anti-Flag nejsou jen skupina, je to poselství, aktivismus a pořádně štiplavé texty. V těch kapela často vyzývá fanoušky všech vrstev a každého postavení k aktivismu místo pasivního přihlížení. Anti-Flag jsou svými fanoušky milováni také pro výbušné koncerty s nezapomenutelnou atmosféru a geniální pódiovou šou. Že rok 2018 bude zkrátka velká jízda, je už teď jasné!

Talco (IT)

Revolucí nasáklý latino skapunk, jehož základy tvoří polkový rytmus patchanka, který s oblibou používají kapely Manu Chao nebo Ska-P. Italsky zpívané pecky, energie a doslova proskákaný koncert. To jsou Talco, kteří na Mighty Sounds 2018 dovezou úplně nové album „And the winner isn’t“! Více neteřeba dodávat.

Hillbilly Moon Explosion (CH)

My love for Evermore… Legendární psycho/love song, ve kterém krásná Emanuela zpívá s frontmanem Demented Are Go Sparkym, zná snad každý příznivce kapel se cvakajícím kontrabasem. Čtyřčlenná kapela vznikla v roce 1998 v Curychu a za svých necelých 20 let působení má na triku 8 alb, nespočet koncertů a stovky zlámaných srdcí. Jejich mix rockabilly, rock’n’rollu, swingu, country a surfu zalahodí nejednomu oušku a vy si budete přát, aby večer nikdy neskončil.