Datum 01. 04. 2017
Čas 20:00
Místo MC Orion - Tábor
Profil kapely

SMRTISLAV + HOLDEN / 1.4.2017 / Tábor

+++++ SMRTISLAV +++++

Do Tábora se po necelých dvou letech vrací česká sestava SMRTISLAV, se svým debutovám albem Notorickej Samotář.
V čele této party stojí charakteristický hudební Tvzex, kterého můžete znát ze seskupení SUNSHINE, VANESSA nebo THE PROSTITUES !

Kapela i její obsah je skvělým soustem zejména pro tradičnější rockové fanoušky. Nosným pilířem jsou silné melodie, výrazný Tuzexův vokál, kterému přívlastek kodymovský zřejmě právem zůstane navěky, a hutný kytarový podklad. Smrtislav navíc oproti většině současné scény má charakteristický, snadno rozpoznatelný zvuk. Přes všechny klady je ale první plnohodnotné album hlavně příslibem do budoucna. Rozhodně je se na co těšit !

http://bandzone.cz/smrtislav

+++++ HOLDEN +++++

Kapela holden vznikla v dubnu 2009 ve složení 4 stálých členů. El.housle – Tomáš Havlinek . Basa – Dalibor Pelc. Bicí – Lukáš Body a el.kytara a zpěv – Jiří Švec. Název Holden byl inspirován z románu J.D.Salingera Kdo chytá v žitě. Na toto téma jsme sehráli i divadelní inscenaci v karlovarském divadle Dagmar s názvem Ja,Holden. Za 4 roky jsme odehráli společně přes 300 koncertu po celé republice. Mezi naše největší úspěchy řadime umístění v soutěžích. Například vítězství v karlovarské rockové mapě ( porota i diváci), finále plzeňské muzy nebo 6. místo v celorepublikove soutěži Skutečná liga. Styl hudby propagujem jako melodic-rock ale nás repertoár je plný i punk, funku,blues i ska

http://bandzone.cz/holden

ZAČÁTEK AKCE JE VE 20 : 00
VSTUP : 80 .-