Datum 08. 12. 2019
Čas 20:00
Místo Lucerna Music Bar - Praha
Profil kapely

Skindred, nekonečný příval ragga-punk-metalové energie, se vrací do Prahy. 8. prosince přivezou do Lucerna Music Baru svou novou desku, Big Tings. Skindred českým fanouškům zahráli mimo jiné i na festivalu Mighty Sounds, kdo je tam zažil, ví, že tahle nadžánrová smršť je unikátní! V čele Skindred pevně stojí zpěvák Benji Webbe, z nějž energie nejen na pódiu tryská na všechny strany. Sebevědomí členům kapely také nechybí. “Jste na pořádném omylu, jestli si myslíte, že tohle jen další nové album Skindred,” říká bubeník Arya Goggin. I když je jejich album Big Tings, které právě vychází, už sedmé v pořadí, tvrdí, že se jedná o to nejlepší, co v kapele je.

Na desce se podílela řada hostů, mimo jiné kytarista Motörhead Phil Campbell, a vznikla ve dvou legendárních studiích – ve studiu Petera Gabriela Real World Studios ve Wiltshire, a v Rockfield Studios ve Walesu (tam, kde Queen natočili alba Sheer Heart Attack a A Night At The Opera).

Naživo si Skindred dejte 8. prosince v Praze v Lucerna Music Baru. Vstupenky v předprodeji kupujte nejlevněji (za 460 Kč) zde v na stránkách Mighty Sounds.

www.skindred.net
www.facebook.com/skindredofficial
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.mightysounds.cz
www.facebook.com/mightysounds
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/1104211353079075/

VSTUPENKY