Datum 20. 05. 2018
Čas 11:00:00
Místo Sportovní centrum Koráb
Profil kapely

Fotbalová top událost letošního roku nezačne v červnu během mistrovství světa v Rusku, ale odehraje se v neděli 20. května od 10 hodin v Libni ve sportovním centru Koráb (pár minutek pěšky od nemocnice Bulovka). O co jde? O další pokračování jedinečného fotbalového tunaje pořadatelů letních festivalů Fest cup 2018!

Týmy Brutal Assault Obscuros a Obscene Extreme Grinders opět nechtějí předvádět neskutečné fotbalové parádičky pouze mezi sebou za zavřenými dveřmi, ale naopak chtějí je ukázat celému světu a i letos si na turnaj pozvaly další dva spřátelené týmy. Po loňské úspěšné premiéře, kdy ukázali, že fotbal neznají pouze z televize nebo vyprávění rodičů, jdou i letos do boje Mighty Sounds Rebels a lineup doplní tým Czech Death Fest Lions, kteří touží být nablízku fotbalovým esům typu Tomáše Karlíka, Čurbyho či Kuby Siňora.

Když už jsme u těch fotbalových es… V každém týmu jich najdete několik, prakticky každý člen je esem a prošel ročním kempem, v němž přežijí jen ti nejsilnější.

Máš rád kvalitní muziku a fotbal? Tak v neděli 20. května nemůžeš prostě na Korábě chybět! Chybět totiž nebude spousta zábavy, hecování, opravdu neuvěřitelných fotbalových kliček a dobré pivko. Přijď podpořit tým Mighty Sounds, který chce obhájit titul!

FB událost: https://www.facebook.com/events/876983222498904/