Datum 17. 04. 2018
Čas 20:00
Místo Lucerna Music Bar - Praha
Profil kapely

Dlouho očekávané CD kapely Circus Brothers je tady! Křest desky s názvem#VJERŽIM proběhne za účasti maďarské kapely Bohemian Betyars, která vymetá festivaly i kluby po celé Evropě. Přijďte to s námi oslavit a užít si mezinárodní směs disco-balkanu, lidovýho punku i východního folklóru.

Circus Brothers se velmi rychle stali pevnou součástí klubové a festivalové scény v České republice. Jsou dobře známí mejdany, na které se dlouho vzpomíná. Potkat jste je mohli na ulici, v klubech i velkých festivalech. Vždy to ale byl pořádnej mazec. Přináší jedinečný a nepopsatelně rychlý disco-balkan, v kterém kombinují balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop, špinavý house, drsný rap a líbivý folk.

Maďarská kapela Bohemian Betyars vznikla v roce 2009 a má za cíl šířit pocit pikantní blaženosti. Českou republiku navštívili už několikrát a pokaždé za sebou nechali pěknou paseku. Sami se popisují jako jako rychlý lidový punk, ale nabídnou i skákavé ska, temnou psychadelii a melodická témata inspirována maďarskými, balkánskými a cikánskými prvky. Síla kapely roztančila publikum zhruba tisíckrát, od Baltského moře až po Atlantský oceán. Nechte se hodit do hlubokých vod delíria!