(for ENG scroll down)
15., 16. a 17. prosince si vyhraďte večery pro Mighty Sounds a zlepšení karmy!
Dlouho jsme zvažovali, jestli do pestré nabídky online koncertů ještě přikládat, ale nakonec jsme si řekli: JO. Rozhodli jsme se uspořádat aspoň takovou hudební party, která je za daných opatření možná, a zároveň udělat něco užitečného. Tímhle třídenním večírkem chceme podpořit v Táboře zakotvenou neziskovku Cheiron, která se věnuje hlavně dětem, mladým lidem a jejich rodinám ve složité sociální situaci, což nám připadá důležité a hodné podpory. V Táboře Cheiron odvádí skvělou práci. Večírek po tři večery zařídí postupně kapely Circus Brothers, Rabies a Nano, které živě vystoupí v pražském klubu Futurum.
Respektujeme také opatření proti šíření pandemie, a tohle je způsob, jak dostat živou muziku přímo k vám – a doufáme, že si to všichni maximálně užijem.
Line-up je následující:
15.12. – Circus Brothers – https://www.facebook.com/events/3846585572029504/
16.12. – Rabies – https://www.facebook.com/events/207951654265645
17.12. – Nano – https://www.facebook.com/events/3609134659173275
Start je vždy ve 20:30 a link přístupný všem najdeš na všech Mighty kanálech.
Kup si „vstupenku“ na jeden z koncertů nebo klidně na všechny tři a užij si vánoční Mighty party (vstupné je nicméně dobrovolné!). Kompletní výtěžek ze všech tří večerů pak poputuje do Cheironu.
Akce se koná za podpory hlavního města Prahy.

Mighty Vánoce všem!

—————
3 x Mighty Xmas party for Cheiron – live from Futurum
Save your nights on 15th, 16th and 17th December for Mighty Sounds and cleanse your karmic debt!
We have been evaluating whether or not to add to the various mix of online concerts more sessions, but at the end we said: YEP. We have decided to throw at least as good music party as possible, under the current circumstances, and do something beneficial all at once.
By organizing this 3-day-long event we support a non-profit organization called Cheiron based in Tábor. Cheiron aims to help children and teens and their socially disadvantaged families, which we find worthy of support. Cheiron does a tremendous job.
We respect the restrictions connected to COVID, this is our way to get live music closer to you – and we hope we all shall enjoy it to the fullest.
Line-up:
15/12/2020 – Circus Brothers – https://www.facebook.com/events/3846585572029504/
16/12/2020 – Rabies – https://www.facebook.com/events/207951654265645
17/12/2020 – Nano – https://www.facebook.com/events/3609134659173275
Concerts start always at 20:30 and the link will be shared on our Mighty channels.
Buy “a ticket” for one of the concerts or even all three and enjoy Xmas Mighty Party. The proceeds from all the concerts will go to Cheiron.
—————-
O Cheironu:
Měníme věci k lepšímu tam, kde už to ostatní vzdávají. V Táboře od roku 1996!
Cheiron ožil před čtvrtstoletím v Táboře. Díky partě mladých lidí, kteří chtěli mít kde hrát a hejbat zeměkoulí, se Cheiron zabydlel v domě s hlubokým gotickým sklepem – ideálním prostorem pro zkušebnu. Tohle místo za kostelem se stalo důležitým komunitním a kulturním centrem.
V současnosti je Cheiron jednou z největších neziskovek v Táboře a profesionálně se věnuje hlavně dětem, mladým lidem a jejich rodinám ve složité sociální situaci. Zároveň pořádá kulturní a vzdělávací akce, mezi jinými Jeden svět, festival Známe se? a Romfest. Služby, které Cheiron poskytuje (sociální prevence, poradenství a podpora), musí být snadno dostupné tam, kde jsou nejvíce potřeba. A tak cheironští pracovníci pomáhají mladým lidem nejen v nízkoprahových klubech, ale také v ulicích, v parcích i na sídlištích. Mají malý sen: cheironskou maringotku, kde bude teplo a klid a bezpečí.
Podpořte Cheiron: dejte mu malý dárek k pětadvacetinám a Cheiron obdaruje spoustu mladých lidí, kteří zrovna neví kudy kam. Vybranou částku použije na rekonstrukci a vybavení maringotky, která poskytne zázemí pro řešení problémů se školou, s šikanou, s drogami, s dluhy a dalšími nešvary.